Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez minek a jele? Szédülés,...

Ez minek a jele? Szédülés, fejfájás. Lent.

Figyelt kérdés
Szédülök, és nem 1-2 napja...kb egy hónapja...!! Újabban fáj a torkom és a fejem is..egyik barátnőmnekm az orvos aztmondta, a szédülés most járvány...tényleg járvány?!
2009. nov. 20. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a szédülés????:D

én nem hiszem szerintem csak regenerálódnod kellene, szal meleg vagy forró habos fürdő meg tea ilyenek..:P

esetleg ha belefér akkor szerelem...FOGLALKOZZ CSAK MAGADDAL!itt a hétvége használd ki!ennyi...próbáld meg...nem jó mindig stresszelni :D

2009. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát, a szédülés és a torokfájás 2 kategória, semmi közük egymáshoz. A szédüléssel mindenképp menj dokihoz, mert az sok komoly problémának lehet a tünete, pl. magasvérnyomás, de számtalan egyb oka is lehet. NE HALOGASD, IRÁNY A DOKI!!!
2009. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszii...hát remélem elmúlik :)
2009. nov. 20. 17:37
 4/14 anonim ***** válasza:
jé én is kb.egy hete szédülök...fura--.szerintem ideje dokihoz menni:..
2009. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jajj Istenem...ha ilyen sokan szédülünk xD (baráti társaságba is sokan) akkor csak nem lehet mindenkinek magas vérnyomás pl...jobbulást neked! féleeek :S
2009. nov. 20. 17:41
 6/14 anonim ***** válasza:
a megfázás ráhúzódhat pl a fülre, és okozhat szédülést. önmagában azonban nem jellemző hogy a szezonális vírusos illetve bakteriális fertőzések szédülést okozzanak. mérdd meg a vérnyomásod, a magas és az alacsony vérnyomás is okozhat szédülést. érszűkület is okozhat szédülést. bár több, mint valószínű hogy nem komoly dologról van szó, de azért ha folyamatosan fenn áll a dolog, érdemes orvoshoz menni.
2009. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Más fél hete szédülök és rossz a közérzetem..! Azthittem csak én vagyok így vele! Néha a fejem is fáj ! Kicsit parázok is mitől lehet!
2009. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is több,mint egy hete szédelgek néha!Biztosan van valami a levegőben!!Reggel meg alig tudok felkelni,pedig tök korán lefekszem.
2009. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is szédelgek három napja :S


Az ágyból is nehéz felkelni:S

2009. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jajj ez hülyén hangzik, de kicsit örülök, hogy nemcsak én vagyok így vele...ha ilyen "sokan" szédelgünk, nem hinném, hogy mindenkinek a vérnyomással van baja...de megeshet...jobbulást nektek !
2009. nov. 21. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!