Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire káros, ha egy éjszaka...

Mennyire káros, ha egy éjszaka alatt 5 Bomba energiaitalt elfogyasztok?

Figyelt kérdés
Persze nem egyszerre, de olyan laza 4 óra alatt. Igazából semmit nem veszek észre magamon, hogy bajom lenne belőle.
2009. nov. 22. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha 20-25 kávét meginnál. Drogprevención tanultam, egyáltalán nem egészéges. A vérnyomásod hirtelen megemeli, utánna lezuhan...a szíved nehezen bírja. Még a kávéval is jobban jársz....Persze, ha buli van 1-2 megihatsz=)
2009. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Max. szívdobogást, emelkedett vérnyomást észlelhetnél, de hát ezért iszod, hogy pörgessen. Ha nem veszed ezt észre, valószínűleg hozzászokott a szervezeted a koffeinhez már annyira, hogy ennyi "kevés". Függőséget okoz a köffein, erre ügyelj!


Egy csésze kávé, elkészítési módtól függően kb. 50mg koffeint tartalmaz. A bomba 100ml-ben 32mg van. Tehát ha megiszol 5*250ml, azaz 1,25 liter energiaitalt, akkor olyan mintha 8 csésze kávét hörpintenél fel 4 óra alatt.


Szerinted az egészséges?

2009. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

Igen azt gondoltam hogy nem egészséges, de azt nem hogy ennyire. Akkor ezentúl tuti hogy nem fogok ennyit meginni, mégegyszer köszönöm a váaszokat

2009. nov. 22. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek az energia italok semmit sem érnek mert hiába pörgeti fel a szived ha pszihésen fáradt az agy.


Én egy 18 órás autóút során meg a rákövetkező napokban 3 tálca redbullt ittam meg, szinte semmi mást nem ittam csak azt.


Agresszívvé és ostobává tett, nem ismertem magamra plusz ugyanúgy álmos voltam...


Szóval az is lehet hogy pusztána fáradság hatása volt az a pár tünet, az energiaital meg valójában semmit sem csinált..

2009. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ha túlélte a szíved, túl vagy rajta akkor már mindegy, csak így tovább oroszrulett.
2010. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!