Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyre nehezebben viselem már...

Egyre nehezebben viselem már el, a vizsgálatok pedig még messze vannak. Laktóz-intolerancia? IBSZ? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Ez a probléma kb egy fél éve jelentkezett nálam, mikor észrevettem magamon, hogy normális székletem nincs, csak hasmenés. Egy kezemen megtudom számolni mikor volt normális székletem. Tesztelgetem magam és egyre jobban hajlok arra, hogy tejcukorérzékeny vagyok. Pl: megeszek 1 joghurtot nincs gond, megeszek még egyet kb 15-30 percen belül mutatkoznak az alábbi tünetek: hasgörcs, iszonyat mennyiségű gázképződés, haspuffadás és irány a wc. Holnap reggel megyek laborba. Január 6.-án laktózvizsgálat, Január 27.-én hasi uh. De addig egyszerűen megőrülök mert mindennapos probléma ez nálam :S Úgy érzem egyre rosszabb.

20/L


2013. dec. 12. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyél laktózmentes dolgokat,van mindenből.

Ha egy joghurttól nincs bajod,akkor nem kell nulltoleranciás diétát csinálnod,elég ha tej,tejföl,joghurtból átállsz laktózmentesre, sajtból a keményebbekre.

2013. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél probiotikumot is, hátha segít.
2013. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gömbicica ***** válasza:

Face oldalán keresd meg Dr. Balaicza ERika oldalát.

fogsz találni erről is információt.

a bélflóra rendbetételével elmulnak a panaszok.

most bővebben nem tudok róla regélni, mert engem nem érint igy csak felületesen szaladtam át a dolgokon.

vagy pdf. formátumban fent van a lelki betegségek lexikona c. könyv, [link] rá tudsz keresni a gyomorbántalmakra, hasmenésre.


[link]

....

2013. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok


A probiotikum tényleg jó, nekünk a dr chen féle vált be,azt találtam ár-érték arányban a legjobbnak

2013. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!