Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » FONTOS! A krumplicukorban van...

FONTOS! A krumplicukorban van laktóz?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
nincs, csak a tejben van, másban nincs
2013. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 2. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:
szivesen :)
2013. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ez NEM igaz, hogy csak a tejben van, másban nincs!!!

Egy csomó kajába kerül laktóz. Egy csomó gyógyszerbe is. Kérdező, ne hidd el, amit az első mondott!


A normális krumplicukorban ugyanakkor nincs laktóz.

2013. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
no de az is a tejböl kerül bele, zöldség gyümölcsökre gondoltam, most az hogy mit kotyvasztanak össze az már más kérdés
2013. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
OK, de ha a kérdező mondjuk allergiás, és azért kérdezi, akkor nem igazán jó neki ilyet mondani, hogy másban nincs, csak a tejben. Sajna, pl a legtöbb felvágottban is van ma már :(
2013. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát magától értetödik számomra, hogy minden másban is van amiben tej van. illetve tej nélkül szokták valamihez hozzáadni? hátha akkor tudsz ilyenröl mer végülis lehet...
2013. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt például nem is tudtam, hogy a felvágottakban és gyógyszerekben is van laktóz. Amúgy allergiás vagyok rá sajnos :( A válaszokat pedig köszönöm! A maga módján mindegyik hasznos volt. :)
2013. nov. 10. 12:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, elfelejtettem válaszolni az utolsóra... :( Önmagában is adják hozzá kajákhoz, és sokszor pl. tejpor meg hasonló formában is. Sajnos én is voltam laktózallergiás, onnan tudom. Ha gyógyszerben van laktóz, az a betegtájékoztatóban mindig megtalálható (pl. fogamzásgátlókban mindig van)
2013. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond! :) Kár, hogy pár dologba teljesen feleslegesen is raknak tejszármazékokat. Köszi a választ! :)
2013. nov. 16. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!