Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradt vagyok, de nem tudom,...

Fáradt vagyok, de nem tudom, hogy mitől!?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok! Egész jól tanulok, és sokat sportolok! Általában háromszor van súlyzós edzésem egy héten, és egyszer futás. Este nem tudok elaludni, de amikor felkelek nagyon fáradt vagyok, pedig úgy kéne felébredni, hogy juhuu egy új nap! Energiám mondjuk van bőven, amikor fizikai megerőltetésről van szó, de a közérzetem mégis fáradt! 5.50 és 7.00 között kelek, és 10-11.30 között alszom el, de sokkal hamarabb lefekszem! Több zöldséget kellene ennem vagy mi?

2013. dec. 14. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vasat kéne enned, vagy B vitamint. Menj el a körzeti orvoshoz, mondd el neki ezt, és fog csináltatni eg yvérképet, abból kiderül.Nme soká tart. És akkor ír valamit, több oka is lehet ennek, valami hiány.
2013. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2013. dec. 15. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!