Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatosan faradt vagyok....

Folyamatosan faradt vagyok. Mitol?

Figyelt kérdés

Vashianyom van, de nem annyira sulyos es szedek ra gyogyszert. Illetve multivitamint is szedek.

Mindegy, hogy hany orat alszom, honapok ota hulla faradt vagyok egesz nap.

Egeszegesen etkezem, probalnek mozogni (szobabicikli johet szoba a terdem miatt), de az is csak kinszenvedes. Tegnap 20 percet ugy sikerult, hogy kozben majdnem elaludtam..

Tanulasra gondolni sem tudok, pedig kene, iden erettsegi...


2014. jan. 3. 10:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Vastablettát, multivitaminokat, sok gyümölcsöt meg mozgást.


Multivitamint kb 1 éve szedek, vastablettát most 1 hónapja, gyümi+mozgás kb 4 éve (heti 3x szobabicili)

2014. jan. 3. 14:48
 12/15 anonim válasza:
És mikor kell visszamenned? Vagy mondott egyáltalán valamit arról, hogy mennyi idő alatt kell javulnia a helyzetnek?
2014. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A vasam kb 1-1,5 év múlva fog normalizálódni, mert kicsi felszívódási zavarom van.

Régen is vashiányos voltam, akkor 2,1 volt (a normális 15 körül), akkor kivizsgálták ezt, de sosem volt még ilyen magas a vasam, mint most (8)

2014. jan. 3. 14:54
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja és 4 hónap múlva kell mennem megint egy vérvételre
2014. jan. 3. 14:55
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, én is hasonló cipőben járok (Nekem bejött, hogy napi 1 multivitamin, napi 3-szor 1000 mg C vitamin, sok folyadék, napközben kamilla tea, citromfű tea fogyasztása, esetleg céklalé szirup fogyasztása), ha nem érzed magad jobban egy pár nap után, akkor szerintem menj vissza a dokihoz, ne hagyd, hogy egyre hosszabb ideig legyen rossz közérzeted (én is sokáig tűrtem, de azért néha-néha jobban vagyok, aztán van, hogy rosszabb, de valahogy már kordában tudom tartani...) és még te nagyon fiatal is vagy! Mi lesz veled később????
2014. jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!