Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szinte folyamatosan fáradt...

Szinte folyamatosan fáradt vagyok, és melegfrontoknál fáj a fejem. Mitől lehet? 15 éves vagyok, elég stresszes (a dolgozatok, felelések miatt).5:30-kor kelek és 10-11 körül fekszem. Nemrég kezdtem el érni, későn érő típus vagyok.

Figyelt kérdés
fejfájás,betegség,stressz

2013. dec. 14. 23:33
 1/1 anonim válasza:

A Problémán úgy is lehet orvosolni, hogy este kevesebbet Facebookozol és így előbb lefekszel. 1órával feküdj le hamarabb! Én is, 21órára már ágyba voltam, igaz én nem 5:30kor, hanem fél órával előbb, 5:00kor keltem.

Persze, orvosságokat is írhatnék, de nem teszem , mert azt a szüleiddel kell megbeszélned hogy kiírattok-e enyhe altatót. 1230ftért már lehet venni, ilyen Valerax vagy mi is a neve. Annak idején, anya "antidepresszáns" priulásjából lopikáltam, tudom nem volt szép dolog, de onnan tudom, hogy sokkal kipihentebb leszel és jobban tudsz koncentrálni is. De, ha lehet kerüljük az orvosságokat.

A Frontérzékenység egyébként természetes. De ezen az alváson kell gondolkoznod. Én se mentem kollégiumba így azt nem írom hogy esetleg menj oda mert tudsz többet aludni picivel, de feküdj le előbb. Ha meg nagyon stresszelsz mint én, és neked azért még számít hogy hanyast kapsz, akkor mindenképpen valami enyhe nyugtatót beszerezni, van sok amit vény nélkül is lehet kapni, max 1500ftd bánja havi szinten pluszban.

2013. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!