Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van mindíg hőemelkedésem...

Miért van mindíg hőemelkedésem? Most 37,7.

Figyelt kérdés
Körzetimhez felesleges elmennem, úgyse csinál semmit. Mindíg elküld, hogy semmi bajom.
2014. jan. 7. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallottam olyanról, ha talán ez is egy lehetőség: valakinek folyamatosan hőemelkedése volt hónapokig, a szorongástól. Amint nyugtatót vett be, normális lett a hőmérséklete.
2014. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta van ez? Egyéb panaszod nincs? Tartós hőemelkedést okozhat a pajzsmirigy túlműködése,egy gyulladás valahol a szervezetedben. Nem ártana laborvizsgálatokat csinálni TSH-val együtt. Gyakran pszichés oka van,de létezik olyan,amikor betegség nélkül gyorsabb valakinek az anyagcseréje. Ilyenkor a pulzusszám is magasabb,és az ilyen emberek általában vékonyak.
2014. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja vettem észre, minden második nap megmértem kiváncsoságból. Nincs egyéb panaszom. A pulzusom 52.
2014. jan. 7. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem valószínű a pajzsmirigy betegség. Minden esetre ki kéne vizsgálni. Nekem" anno" még nyirokcsomó biopsziát is végeztek,de semmit nem találtak. Ilyen vagyok és kész.
2014. jan. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!