Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem vagyok megelégedve magamma...

Nem vagyok megelégedve magammal, valaki ha tud segitsen mert igy elég nehezen tudok élni. Mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Az én problémám a fejem térfogatával és a nyakammal van,vagyis kis térfogatú fejem van és vékony nyakam van,és elég furán nézek ki igy,mit tudnátok ajánlani lehet hogy már depresszios is vagyok v. nem tudom de newm tudom fogadni el magamat egy jo darabig nem néztem tükörben de ugy is mindig az jár a fejembe,talán a legegyszerübb az lenne ha megnőne a fejem és vastagabb nyakam legyen de az lehetetlen,segitséget kérnék.előre is köszönöm!!!21/f vagyok.van munkám ugy hogy van elfoglaltság de nincs önbizalmam még barátnőm se volt.

2014. jan. 14. 21:46
 1/3 anonim válasza:
szerintem fogadd el magad nézd jó szemmel a világot ugyse tudsz ezen változtatni inkább próbáld észrevenni a körülötted lévő embereket, ne törődj mások véleményével barátkozz:) és ha elfogadod magad rádd talál majd a szerencse a lányok körében is:)
2014. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mandy1408 ***** válasza:
Nem kell elfogadni magad. Tűzz ki célokat. Amiket lehet változtatni, azon változtass a cél érdekében. Ahogy alakulsz, az önbizalmad is megjön majd. Tapasztalat! A genetikai hiányosságokat pedig ügyesen lehet leplezni, fejformát ügyes frizurával, tokát/nyakat szakállal vagy edzéssel, satöbbi. A tested te vagy, építsd és alakítsd a saját ízlésed szerint! Fiatal vagy, van időd rá és irtó jó móka! :) És amikor megjön az önbizalmad az eredmény láttán, a viselkedésed is megváltozik, elhiszed, hogy jó vagy, a kisugárzásod is megváltozik, vonzani fogod az embereket, a nőket is. Nézd meg, mennyi nem túl szép ember szaladgál olyan stílussal, hogy ihaj, és még mindig sikeresebbek (a nőknél is), mint akik amúgy jól néznének ki, csak elhagyják magukat és bemagyarázzák maguknak, hogy gázosak. Változtass! Hatalmadban áll! Csak akarni kell.
2014. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást mindkét komentelőnnek!
2014. jan. 19. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!