Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 20 éves lány vagyok. Sosem...

20 éves lány vagyok. Sosem voltam megelégedve magammal, mindig gyűlöltem magam, mindenki mást értékesebbnek tartok magamnál. Nem szeretem az életet. Ez változni fog, vagy nekem ez az életforma jutott?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkinem nem jutott ez az életforma. Át kell programoznod az agyad!!!!! Ezen múlik minden. Meg kell magad erőszakolnod, hogy ne így érezz. Keress magadon vmit, amit igazán szeretsz (kell, hogy legyen ilyen). Találj olyan hobbit, amit imádsz csinálni és lefoglal. Javítja a kedélyállapotod. Gondolkozz el, miért is gyűlölöd pontosan magad?! Kell, hogy legyen valami oka. Ha tisztáztad, már sokkal könnyebb lesz tenni ellene.
2008. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak. Alakíts ki magadban egy pozitív énképet. Biztosan kialakítható, mert van aki pl. 120 kilósan boldogan mosolyog. Ha egyedül nem megy, keress egy jó pszichológust, aki segít ebben. Mert ha nem teszel ellene, akkor neked tényleg ez az életforma jut vagy 70-90 éves korodig.
2008. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

jó neked, hogy te csak értéktelenebbnekl tartod magadat másoknál... én értéktelenebb is vagyok... cica akármilyen is vagy ÉN BIZTOS MILLIÓSZOR SZÁNALMASABB VAGYOK!

:(( :)

remélem helyrejössz.

2008. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először az előttem szólónak üzenem: ez azért nem verseny, hogy ki szánalmasabb.

Egyébként minden ember egyformán értékes, attól függetlenül, hogy milyen sikeres az életben. Szerinted valaki attól értékesebb, mert pl. sok a pénze, vagy jó állása van, vagy sikeres színész, zenész, stb. Nem!!!!

Rád is szükség van, mint mindenkire!! Erre gondolj mindíg. Egy nagyon jó módszer: vegyél egy füzetet és minden nap írd bele azokat a dolgokat, amik neked jók voltak. Apró dolgokat is. Pl. rám mosolygott az újságos, vagy jól sikerült az ebéd, stb.stb. Már az is eredmény, ha észreveszed a jó dolgokat, az apró örömöket. És sokszor olvasgass vissza. Próbáld ki, nekem bevált. Üdv.

2008. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy lelki betegség, ami gyógyítható. Lehet hormonzavar is mögötte. Ha nem akarsz szenvedni, vagy egyedül küzdeni, akkor menj el orvoshoz (ha nem hormonzavar, akkor pszichológushoz). Lehet kedélyjavító gyógyszert is szedni, de azt NAGYON nem ajánlom! Ha képes vagy elmenni (mint ahogy ide is tudtál írni), akkor egy jó pszichológusnál igen jó eséllyel vagy teljesen meggyógyulsz - vagy jelentősen javul az állapotod.
2008. ápr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam 1 évvel ezelőtt mint te.16 évesen gyűlöltem önmagam, a világot..folyamatosan alacsonyrendűnek hittem magam a többbi embernél.Ez által visszahúzódóvá váltam,és nagyon kevés barátom volt.

Mikor eljött a nyáriszünet eljutottam arra a pontra,hogy ez így nem mehet tovább,tudatosan próbáltam átalakítani a világszemléletemet.Még most is vannak problémáim az önbizalmammal,de már embernek érzem magam.

Hidd el ez egy hosszú folyamat,de neked kell érte tenni a legtöbbet,hogy eredményes legyen!!

Biztosan vannak önbizalom fejlesztő tréningek,könyvek stb...amik segíthetnek!

Sok sikert!!!:)

2008. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
kell egy megfelelő társaság. engem általánosban csúfoltak sokat, fogszabályzóm is volt, meg lapos is voltam, komplexusos is lettem utána. aztán jött a gimi, megismertem új embereket, és évek alatt rájöttem, h igenis ember vagyok, és szeretnek mások, és én is szerethetem magam! emberek közt kell lenni, és megtalálni a megfelelő társaságot.
2008. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!