Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok magammal...

Miért nem vagyok magammal megelégedve és mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

A gondom a következő:

Egyszerűen nem vagyok megelégedve önmagammal. Gyűlölöm, hogy nő vagyok. Gyűlölöm a a havi női ügyet..., gyűlölöm a szexualitást. Egyszerűen undorodok ezektől, de a legjobban magamtól.

Egyszerűen nem tudom , hogy miért van ez! Gondoltam már arra, hogy elmegyek egy orvoshoz, de nem tudom, hogy jól tenném e!



2013. okt. 7. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És férfi akarsz-e lenni?
2013. okt. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én meg borotválkozni utálok, azt meg hetente kell... :S Férfiaknak se sokkal jobb...
2013. okt. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom megmagyarázni én sem! Egyszerűen utálom a nemi énemet.

Lehet azért alakult ki ez bennem, mert sokszor hallom, hogy a nőket megerőszakolják...stb!

2013. okt. 7. 00:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Érdekes... Hány éves vagy amúgy?
2013. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok! Az életkoromat nem írnám meg.
2013. okt. 7. 00:14
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt böngészd át azért. :)

2013. okt. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na, erről még nem tudtam! De a leírása teljesen én vagyok! Bravo! Meg tudtam, hogy aszexuális vagyok. -,-
2013. okt. 7. 00:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Kissé járatos vagyok a témában... Egy időben én is azt hittem magamról, aztán rájöttem, hogy inkább csak az érzelmi hátteret utasítom el, nem a testi kapcsolattól undorodok. Kissé taccsra vágott a "családom" érzelmileg. Nem lehet, hogy te is így vagy inkább?
2013. okt. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen ott kezdődött az egész, amikor suliba jártam. Az egyik tanárom órán mindig bántotta a nőket. Tanultunk, és majdnem mindegyik tantárgyba volt egy olyan rész, hogy például a történelembe, amikor a tanár arról beszélt, hogy mit tettek régen a nőkkel. Kínozták, kihasználták, szándékosan erőszakolták illetve megölték őket. Vagy az irodalmi könyvekben jelen voltak ezek a dolgok szintén.

Ekkor undorodtam el a szexualitástól főleg!

Hogy nőnek miért utálok lenni? Szerintem valami ilyesmiért.

2013. okt. 7. 00:21
 10/14 anonim ***** válasza:
De ezért akkor ne a nőket utáld... Hanem azokat, akik ezeket tették velük. Amúgy tényleg elég sokan erőszakoskodnak velük, ez tény. Mondanám, hogy keress valakit, akiben meg tudsz bízni, és nem csinál veled ilyet, de az olyan közhelyes lenne... Nem rám vall az ilyesfajta üres beszéd... :/
2013. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!