Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért látok duplán néha?...

Miért látok duplán néha? (poénkodáson kívül)

Figyelt kérdés
A nyáron észleltem először, hogy kinn az utcán olyan furcsán látok. Nem tudtam meghatározni, hogy elmosódottan látok, vagy szédülök, de végül rájöttem, hogy az előttem haladó embereket duplán látom. Azzal magyaráztam, hogy új szemüvegem lett, és ennek nem sötétedős lencséje van, ezért biztosan zavar a fény. Ősszel semmi gond nem volt, két napja azonban ismét előjött a probléma. Már este is, de csak akkor, ha az utcán járok. A házban semmi probléma nincs, talán azért, mert minden közelebb van hozzám, mint ahogy kinn észlelem a környezetem. Mi lehet a baj?
2014. jan. 16. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak megijeszteni de apám keresztapja agydaganatban halt meg, és neki is kettős látással, ingadozó hangulattal és erős fejfájással kezdődött!
2014. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El kéne menned orvoshoz, mert tényleg lehet komoly betegség jele is!!!
2014. jan. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el! 2. voltam.

2014. jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyanom volt, hogy bizonyos dolgokat, pl a metróban a metró érkezéséig visszalévő időt mutató óra számait láttam kettősen. Úgy, hogy láttam egyszer élesben rendesen, meg volt mellette egy "szellemkép", egy picit eltolódva az előzőhöz képest, halványabb.

Én voltam miatta orvosnál, és azt mondták, hogy amiatt van, hogy a szemüvegem gyenge. Azóta se lett semmi bajom. De mégis mindenképpen vizsgáltasd meg, mert valóban komoly dolog is lehet.

2014. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szeméshez meny el aki elöször írt nem mindeesetben igaz
2014. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!