Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bajban vagyok! Duplán látok!...

Bathó renátó kérdése:

Bajban vagyok! Duplán látok! Mit tegyek? Mi segít?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Óriási problémával küszködöm. Ép.mérnöknek tanulok és sokat rajzolok. Viszonylag közel is hajolok sokszor a papírhoz. Ma sok rajzolás és írás után úgy láttam a szememmel hogy bármire is ránéztem kettőt láttam belőle. Akkor is ha a bal vagy a jobb szemem csukva volt...tehát egy szemmel is képes voltam bandzsa lenni. Miért? Félek bevallom. Segítsetek!
2010. okt. 3. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Bevallom meg kéne nézetned.
2010. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább csináltass a rajzoláshoz szemüveget, nehogy a szempilláddal rajzold meg a terveket. Nem viccelek.
2010. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha tudod, hogy a közelnézéstől van, akkor nagy baj biztos nincsen...de ha továbbra is fentáll a probléma, akkor minél hamarabb vizsgáltasd ki...:)

amikor csak tudod, pihentesd a szemed...:)

jobbulást:)

2010. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Az ok lehet izombénulás, pajzsmirigybetegséget kísérő szemizom elváltozás. Idegrendszer elváltozásai, például keringési zavar, daganatok, gyulladások. Gyakran fejet ért sérüléseket követően is kialakulnak agyideg bénulások. Cukorbetegséget kísérő szénhidrát anyagcserezavarok is magyarázhatják. Háttérben állhatnak gyógyszer mellékhatások."

Nézesd meg mindenképpen,amugy lehet csak megerőltetted,ne gondolj rögtön a legrosszabra.

2010. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el szemvizsgálatra, lehet, hogy erősebb szemüveg kell.
2010. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nézesd meg mindenképpen,ne gondolj rögtön a legrosszabra."


Elég neked az is, amit az előző leírt.

2010. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nyugi semmi baj nincs. ha kozel nezed akkor alapbol nehez "zoom"-olni a szemeddel.

En is tudok bandzsa lenni.:) Ha nem tudnak akkor nem tudnak a kep moge nezni es pl ezen a kepen nem latnam a lovat:

[link]

kozepen ezen a kepen lo oldalra fordulva!

2010. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elfárad a szemed, vagy kéne egy szemüveg.
2010. okt. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neurológus és szemész szakorvoshoz kell fordulnod! Lehet bagatell dolog, de lehet komoly is. Ezeket ki kell zárni!

Eüs

2010. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!