Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tartós fejfás! Milyen megoldás...

Tartós fejfás! Milyen megoldás vált be nálatok ellene?

Figyelt kérdés
19 éves gimnazista vagyok. Nyár óta kezdett fájni a fejem. Eleinte csak 1-2 óráig fájt, egy kis séta a friss levegőn és elmúlt. Utána ha pár fokot változott a hőmérséklet, megint elkezdett fájni. Elmentem dokihoz, írt ki Cataflamot (mikor előtte nála jártam, Cataflamot kértem a menstruációs görcseimre, és mivel ez volt a gépben, hát ezt írta ki), és azt mondta pihenjek. Megtörtént. 2-3 hétig nem volt semmi baj. Elkezdődött a suli, megint sokszor fáj (heti 4-5 nap biztosan). Suliban csak beszedek egy gyógyszert, aztán elmúlik. Ha itthon vagyok, próbálok aludni, és elmúlik. Mostanában szinte minden nap fáj, hiába iszom sokat, sétálok és étkezek rendszeresen. Amikor elmentem dokihoz, hogy kivizsgáljuk, azt mondta, front érzékeny vagyok. A gyengébb gyógyszerekre már immunis vagyok. Másnál mi vált be? Érettségi előtt, meg amúgy is nagyon rossz ez a minden napos fejfájás.
2009. dec. 2. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Forcsán hathat, amit írok. Nekem az orgazmus válik be ebben az esetben.

A változások, amik zajlanak most körülötted megterhelhetnek. Teljesítmények, elvárás, közben kapcsolatok. Esetleg párkapcsolat, vagy annak hiánya.

Nem tudom, fiú vagy-e, vagy lány, ez is fontos lenne.

2009. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány. 7 hónapja van párkapcsolatom.
2009. dec. 2. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:

próbálj több vizet inni, és naponta relaxáljál fél órát, sportoljál rendszeresen! Ez segíteni fog.


Ne gyógyszerezd be magad!

2009. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lefekszel vele, vagy csak felhúz? A te korodban már a tested vágyik a kielégülésre. Hormonális háttere van, és orgazmus után megtelik a szervezet öröm hormonnal, és már nem is fáj semmi.

A fejfájásnak lelki okai is lehetnek. Sokféle. Nem érzed magad elég jónak. Túl sok a stressz. Nem érted az érzelmeidet, a tested, lelked változásait. Sokat várnak el tőled (teljesítményt). Tanácstalan vagy.

Tanácstalanság. Belső konfliktus. Stb.

2009. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én 1998 óta élek mindennapos fejfájással. :(

az orvosok sem tudtak mit kezdeni vele.

2009. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Le is fekszem vele, és szinte mindig van orgazmusom.

Sok vizet iszom, meg teát.

Sokat vagyok levegőn is. A sport nem tartozik a kedvenceim közé.

2009. dec. 3. 17:31
 7/7 anonim válasza:
Hello. Érettségi évében két hónapon keresztül fájt a fejem, reggel azzal keltem,este azzal feküdtem.Gyógyszerek nem hatottak.Teljes orvosi kivizsgálás után minden negatív lett- az orvos kitalálta lelki eredetű a probléma a stressz okozza.(Bár én nem éreztem hogy stresszes lennék) Na szóval nekem a pozitív energia átadása hatott. (Olyan természetgyógyászat féle-előtte én is elég szkeptikus voltam,de hatott) :D
2010. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!