Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet? Valakinek van...

Ez mitől lehet? Valakinek van hasonló problémája?

Figyelt kérdés

Egész nap hányingerem van. Soha nem hánytam, de ahogy felébredek, rögtön hányingerem lesz,és ez kitart egész nap. Ehhez még tompa érzés is társul a fejemben.

Eleget iszom és eszek is rendesen.

Szerintetek mi lehet a baj?


2014. jan. 18. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tüneteim vannak, elmentem dokihoz, és csak annyit mondott hogy túlstresszelem magam és túl sokat bagózok.
2014. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem akkor szokott ilyen problémám lenni amikor attól félek hogy valaki lecsesz az iskolába (nem tanárok).vagy ha félek valakitől és nekem is vannak ilyen probélémáim mert félek iskolába menni mert hiába vannak kifejezetten jó barátaim akkor is vannak olyanok akik néha lecsesznek vagy attól is szoktam félni hogy leégetnek vagy becsapnak.És nekem igaz nem minden nap de vannak (sűrűn) olyan napok amikor így kelek fel hogy nem akarok iskolába menni mert félek.Nem lehet hogy valakitől félsz vagy valamitől?
2014. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!