Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egesz nap üres a gyomrom éhes...

Egesz nap üres a gyomrom éhes vagyok. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Eszek aztán nem sokkal később úgy érzem újra korog a gyomrom és nagyon éhes vagyok.mi lehet ennek az oka?cukorbeteg nem vagyok mérem a cukrom folyton.
2014. jan. 23. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit eszel és milyen gyakran? Ha rossz szénhidrátokat eszel, azok eredményezhetik azt, hogy a cukrod hirtelen emelkedik, aztán hirtelen leesik, és hamar megéhezel újra. Kiegyensúlyozottabban, jobb minőségű ételeket kellene fogyasztani, ez a tippem így "látatlanban", amíg nem tudom, mit és hogyan eszel.
2014. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdeti gyomorfekély tünete is lehet a folyton kínzó éhségérzet, de egyéb gyulladásra is utalhat. Nálam a vakbélgyulladás első jele volt. Nem ijesztgetni akarlak, nem biztos ,hogy így van, de ez is egy lehetőség. Próbáld ki, hogy veszel Quamatel minit, ami recept nélkül is kapható, ha attól jobban leszel, kizártad a savtúltengést.
2014. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát inzulinrezizstenciám van,lehet ettől?a dokim azt mondta h nem..:-(

mindegy mit ezsek jollakok fél ora mulva éhes vagyok krog a gyomrom,mintha nem ettem volna jo ideje!

a cukrom viszont nem esik le!mérem foylton!

2014. jan. 23. 11:36
 4/6 anonim válasza:
ez állandóan minden nap így van? vagy csak időközönként?
2014. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
minden nap!
2014. jan. 25. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mikor terhes lettem, akkor is igy voltam. :)
2014. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!