Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy bírjátok az alacsony...

Ti hogy bírjátok az alacsony szénhidráttartalmú diétát? Én folyton azt érzem, hogy üres a gyomrom, mintha nem ettem volna semmit. Nem vagyok ugyan éhes, de nincs telítettségérzetem se.

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy te. Nyilván nincs teltségérzet kevesebb kajával, de valamit valamiért.:)
2013. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból.


Nem eszel kevés zsírt, kevés zöldséget?

2013. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szálkásításnál nem eszünk sok zsírt, mert kalória mínusz kell.
2013. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Eszem én rendesen zöldséget is. :)

Mégse lakok jól. Na, mindegy, valamit valamiért.

2013. nov. 15. 21:48
 5/11 A kérdező kommentje:
Fehérjepor nélkül is beindul majd a fogyás szerintetek? Eszem elég húst, de valószínűleg nincs meg a napi szükséglet. De a szénhidrátot alacsonyan tartom.
2013. nov. 15. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:
A fehérjepor is csak kaja. Ha megy elég fehérje szilárd kajából, akkor nem fontos a tápkieg. Nem a fogyás beindulása miatt kell sok fehérje, hanem az izomvesztés megakadályozására.
2013. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Montez, oké, de tudod hogy több irányzat létezik. Most maradjunk ennyiben. Tápiharcművész.


Kérdező: a zsírra kérdeztem elsősorban, lehet inkább zsírt és fehérjét kellett volna írni. Zsírszegényen NEM LEHET igazán lowcarb táplálkozást folytatni. Ha a szénhidrát alacsonyan van, akkor helyette zsír/fehérje kell. Márpedig inkább a zsír laktat. Márpedig grammban abból is kell bőven.. és így kalóriában bizony többet kaphatunk mint a magas ch-s diétánál.

És mégis hormonálisan előnyös, mert alacsony marad a vércukor/inzulinszint.


Most az elméletet írtam le és egy kis tapasztalati gyakorlati dolgot azért, hogy tudjuk hogyan nem lesz éhes az ember lowcarb mellett. Erre nem kell azt írni hogy 'de ha zsír miatt kalória plusz van az már nem szálkásítás' egyrészt a kérdésben diéta volt, nem szálkásítás másrészt.. ebbe tényleg nem akarok belemenni, veletek most ez túl hosszú vita lenne amire nem vállalkoznék mert szeretek és tisztelek itt sok válaszolót, de zsírdús, kalóriadús táplálkozással is szálkásítanak sokan, mert alacsony szinten tudják így tartani az inzulin szintjüket. De most itt nem téríteni akarok, csak gondoltam leírom ezt is, ha meg leírtam akkor inkább már nem törlöm ki.. de jah, hát érdekes téma. De ch nélkül is jól lehet lakni, és ez nem jelent rögtön elhízást.


Tápi.

2013. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De hülyén fogalmaztam..
2013. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Majd figyelek akkor jobban a zsírra is.
2013. nov. 15. 22:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak ha kedved van hozzá.. nem azért írtam hogy térítsek, csak tippnek, értitek.
2013. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!