Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős hajhullás elkerülése...

Erős hajhullás elkerülése érdekében ki mit javasolna?

Figyelt kérdés

kicsit meghuzom az ujaimm a fejemen és képes vagy 10 hajszáll is kijönni, 17éves létemre kopaszodok. Minden 2. napon tussolok, sportolok. Ki milyen sampont javasolna, vagy egyáltalán kell mennem kezelésre?


17/F :)


2014. jan. 23. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra kéne elmenned. Először is tudni kéne kóros-e ez a hajhullás. Napi 80-100 szál a természetes hajváltás része. Ha kóros,akkor tudni kéne mi okozza,tehát minimum egy vér-, gégészeti,fogászati és urológiai vizsgálatra el kell menni. Ez az "induló", a többit a leletek birtokában tudnának mondani.
2014. jan. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma mikor épp mostam hajam Head and Sholders-el szinte mindenütt voltak hajszálak a tenyeremben, ami a siralmas hogy gyökeressek. Valami gond van, talán valami a fogammal vagy mi? Mit kellene tennem? Elakarom kerülni az orvost de ha nem lehetséges akkor muszáj mennem mit tegyek? :/
2014. febr. 10. 23:14
 3/6 anonim válasza:
Szerintem az orrmanduláddal lehet a gond. Mindenképp keress fel egy szakorvost!
2014. febr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3.! Látnok vagy? Eleve nem tudjuk,mennyi a kihullott haj mennyisége,de ha a normálisnál több is,ennek az oka lehet a hormonműködés,vérszegénység és gócok is,de ezek nem csak az orrmandulák,sőt az orrmandula 17 éves korra már vissza szokott fejlődni. Kedves kérdező: menj el bőrgyógyászatra,ott kivizsgáltatnak és megmondják nagy valószínűséggel mi az oka a hajhullásnak.
2014. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyatosan hullik a hajam évek óta. 2 naponta mosok hajat, akkor látszik igazán. Ilyenkor, egy hajmosás alkalmával képes a hajam eldugítani a lefolyót. De vicc nélkül...


Bár nekem nem látszik, hogy kopaszodnék, vagy valami. Elég sok és dús szálú hajam van, viszont évszaktól függetlenül hullik.


Én is várom, ha valaki tud okosat mondani...


20l

2014. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem veszel észre ritkulást,akkor semmi gond. Egy erős szálú hosszú haj esetén a normál hajváltás (napi 80-100 szál) is soknak tűnik,de csak tűnik.
2014. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!