Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok kóros sovány?

Miért vagyok kóros sovány?

Figyelt kérdés
159cm, 41kg. és 20 éves lány....(ÉS RENDESEN ESZEK MINDENT, SOKAT)

2014. jan. 25. 15:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán pajzsmirigy túlműködésed van. El kéne menned orvoshoz. Egy teljes vérkép jó lenne, TSH-val.
2014. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tavaly nézték ,mert mindig ilyen vékony voltam de jó volt az eredmény, de lehet újra megcsináltatom. de már nemtudom hova menjek mindenemet nézték már
2014. jan. 25. 16:17
 3/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha most is minden rendben lesz, akkor ilyen alkat vagy.
2014. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mostanában azt veszem észre hogy minden ok nélkül ideges vagyok, és már a torkomban is érzem hogy beddoban valami
2014. jan. 25. 16:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Ez sajnos úgy néz ki, hogy tényleg pajzsmirigy túlműködés lesz.
2014. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a pajzsmirigyedet mindenképp. De, ha mindig alkatú voltál akkor ez genetika. Majd idővel hízni fogsz! Én is vékony voltam mindig, de már sikerült pár kilót hízni nagy nehezen:) Neked is fog.:)
2014. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Én az ok nélküli idegesség és a soványság miatt vagyok egyre biztosabb a pajzsmirigy működésben.
2014. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm de miért van az az érzés néha a torkomban? régebben a szivem dobbant be, most a torkom. mondjuk lehet idegi alapon van, mint eddig minden, de nemtudom miért vagyok ideges szorongos tipus, sajnos már 4éve...nemtudom az okát....
2014. jan. 25. 16:36
 9/17 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Lehet, hogy mindent amit leírtál a pajzsmirigy túlműködés okoz.
2014. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de mik a pajzsmirigy túlmüködés tünetei??? mert én kiskorom óta sovány vagyok....egyszer 2009ben voltam 52kg egy honap alatt hiztam 10kgt a Maltofer vastablettától. úgyhogy ha vérvételnél kiderül hogy vashiányos vagyok lehet megint kapok, és örülnék ha megint felszednék pár kilót...jujj lehet hogy csak ennyi lenne a gond?
2014. jan. 25. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!