Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Te mit tapasztaltál akkor,...

Te mit tapasztaltál akkor, amikor erős nyugtatóra erőset ittál?

Figyelt kérdés
Szerintem egy icipicit, de csak nagyon keveset hasonló a hernyóhoz, de csak akkor ha azt is csak kis mennyiségbe nyomod. tehát élményeket kérek

2014. febr. 2. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyet én nem csináltam.
2014. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még fiatalabb korunkban miután lerészegedtünk úgy rendesen, mielőtt elindultunk diszkóba bevettünk 4-5 rivotrillt. Ez kb 3-4x fordult elő, de tanulópénznek bőven elég volt. Remélem te is okulsz a példámból. Konkrétan teljes képszakadás. Csak foszlányok maradtak, de a durvább részekből semmi, csak vissza mesélték. Ilyenkor teljesen bekattan az ember, elveszti a kontrollt. Verekedések, kötekedések, őrjöngések, ittas vezetések, úgy beülsz a kocsidba, hogy teljesen ko vagy nem is emlékszel merre mentél, csak, hogy padlógázzal mész. Mindenhol belekötsz mindenkibe. Pedig alapjáraton egy jó lelkű, barátságos srác vagy, de ezek a szerek idegmérgek, külön-külön is. Az alkohol és a nyugtatók, antidepresszánsok együtt pedig végzetesek lehetnek. És nem azért, mert testileg károsodsz, hanem mert baromságokat csinálsz. Nekem szerencsén volt, mert rájöttem arra, hogy ennek semmi értelme és nem történt nagyobb baj.


Soha ne vegyél be antidepresszánst és nyugtatót, inkább szenvedj pár napot, ha problémád van. Meg kell élni és meg kell szenvedni, hogy elmúljon.


Lehet, hogy azt gondolod, hogy 1-2őt nyugtatót beveszel és nem lesz gond, de, ha van benned alkohol lazábban fogod fel és mivel tetszik ez a gátlástalan állapot ezért ráveszel még jó párat és kész képszakadás.


Én nem ajánlom, inkább csak igyál.

2014. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha káros ha nem, tisztában vagyok vele, és nekem is ugyanez barátaimmal ügyködtünk és csak az maradt meg, hogy leveszem konkrétan a melltartóm és úgy ruhástól alszok, de nekem ez tetszik benne (:(
2014. febr. 3. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
3 nap kimaradt csak kis emlékek maradtak meg, hogy felbontom a sört az órán, nem értemeg nagyon rossz volt
2014. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én semmire nem emlékszek, de jó volt
2014. febr. 4. 09:20
 6/6 cli_hlt ***** válasza:

Ez az egyik létező legveszélyesebb tudatmódosítási forma.


Ha GABA receptor agonistára iszol (frontin, vagy más benzó), akkor az kb. instant eszméletvesztés és emlékezetkiesés, nagyon keskeny az a sáv, ahol elég erős a hatás, de még nem túl erős. Ha elájulsz és hánysz, abból nagy baj lehet.


Ópiátokra ivás hasonlóan veszélyes, ugyanis a kettő erőteljesen elnyomja a légzésreflexet: úgy kiütöd magad, hogy elfelejtesz levegőt venni.


Ilyet inkább ne.

2014. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!