Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudom beteges, ugye nem...

Tudom beteges, ugye nem kaphattam el semmit?

Figyelt kérdés
Ma a barátnőm megkínált csokival, de nem vettem észre hogy előtte ő is harapott belőle, utána én. Ugye nem lehet semmi bajom mert közösen ettük meg? Nem is gondoltam erre csak utána mondta hogy egyem meg mert ő már evett belőle. Semmit nem "hordoz" ugye? 15/L
2009. dec. 7. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Itt nem h1n1-re gondolok, komolyabbra.
2009. dec. 7. 13:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen beteges.
2009. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyébként mire gondolsz? Búbopestisre?

És ő állítólag a barátnőd? De te feltételezed róla, hogy "valami komolyabbja" van? Nekem nem lennél a barátnőm az biztos.

2009. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valami trópusi vírusa, esetleg óriási gennyes kiütései vannak a száján akkor talá, de amúgy... Semmi bajod nem lesz, csak a hipochonderséged lesz egyre durvább...
2009. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor a barátoddal smacizol, akkor nem fogsz ezen gondolkodni.-))
2009. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom beteges, és csúnya ilyent gondolni róla, nem nézném ki belőle csak kicsit aggódtam..
2009. dec. 7. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
A fellációnál nem merülnek fel benned ilyen kérdések?
2009. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, most már mondd el mijen "komolyabbra" gondoltál. Már kíváncsi vagyok.
2009. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok a kérdezőt, vannak olyan emberek akik betegesen félnek minden bacitól és betegségtől (lásd kényszeres kézmosás mánia stb).


Kérdező! Semmi bajod az ég adta világon nem lesz. Mi szoktunk egymás innivalójából is inni (pl suliban) és van, hogy 1 üvegből 5en is iszunk. De normális, tiszta emberek vagyunk mindannyian, senki nem aggódik hogy elkap a másiktól bármit is emiatt. Te se aggódj!

2009. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!