Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szomorú vagyok, és folyton...

Szomorú vagyok, és folyton csokit eszek. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Meghalt valaki, akit nagyon szerettem..

Azóta rengeteg csokit eszem, kb minden percbe van a számba csoki.. :S Jobban érzem magam tőle..

Csak már így is 90 kg vagyok..... :S


2009. dec. 7. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
diétás csoki ? :D vannak rossz ízűek, azoktól garantáltan leszoksz :) am én is ilyen vagyok :( ha megkívánod a csokit csinálj meg 20 felülést :D szépen össze fog jönni egy nap
2009. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél több csokit, helyette gyümölcsöket, joghurtot, ilyesmit vegyél.
2009. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom megállni.. Ettől egy kicsit jobb kedvem lesz.. :'( Semmi mást nem kívánok..
2009. dec. 7. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Egyél még több csokit és karácsonyra levághatunk te kis kucu. ne nyavalyogj, ne sajnáltasd magad, hagyd abba a csokievéést és irány a kondi! Vagy otthon maradsz, hízol, dagdt disznó leszel aki nem kell senkinek és egyedül fogsz meghalni szívinfarktusban.
2009. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi ezt a kedves választ...

Te biztos tök vidám voltál, és semmi pótcselekvést se csináltál, mikor meghalt a szülőd... Bár lehet, téged nem is szerettek, mert nem neveltek, az tuti.. Nem ilyen undorító, buta, flegma ember lenne belőled...

2009. dec. 7. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, te kis nyávogós, volt nekem is elég bajom, sőt: kiűtötték mindkét petefészkemet, különben rákos lettem volna. 18 voltam. Most 24 vagyok, azóta hormongyógyszereket kell szednem, amiktől csak hízok, hízok,hízok és mindig ennék, és klimaxos érzéseim vannak. Én is sajnáltathatnám magam, ehelyett bánatomat a futópadon adtam ki magamból. heti 3x járok edzeni, néha úszni és megállom csokizabálást!!! 169 cm/52 kg vagyok tökéletes alakkal. Még neked sem késő. Ja, és szeretnek a szüleim. Vagyis csak anyum van, de ő szeret.
2009. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem igaza van az előttem szólónak.ne sajnáltasd magad, menj kocogni inkább,azzal is le lehet vezetni a stresszt. a csoki csak pillanatnyi örömet okoz. fel a fejjel és az edzőcipővel!
2009. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aha, de nem az volt a kérdés, hogy hogyan fogyjak le. Mert még sehogy sem tudok. Még nem állították be a hormongyógyszereimet. Erre kértem választ? Azt hiszem, nem.
2009. dec. 7. 19:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne is törödj ezzel a hülyével (már bocs). Nem bírja felfogni, hogy mindenki máshogy éli meg a problémákat.

A kérdező nem sajnáltatja magát, csak kérdezett.


Megértem a helyzeted. Bár én pont semmit nem tudtam enni, mikor rettenetes trauma ért. És hiába akarták lenyomni a torkomon, nem ettem meg. Ez ugyanaz, te meg csak ennél. Aki nem volt ilyen helyzetben az nem tudja milyen.


Próbáld azt, hogy egyre kevesebb csokit eszel, és lassacskán elszoksz tőle.

Ne légy elkeseredve, majd később ha enyhül a bánat a csoki se fog annyira kelleni, csak próbálj megszabni bizonyos határokat, ha meg nem is tudod állni. Pl ne egyél este csokit, vagy mindig kisebb adagokat. Ezek csak tippek, de talán sikerül.

2009. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!