Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hormonoktól van, hogy...

A hormonoktól van, hogy folyton szomorú vagyok?

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok,és nagyon rossz a kedélyem.Már néhány napja mindenen tudok sírni,mindent a lelkemre veszek.Olyan roszz.A terhességtől lenne,vagy megártott a meleg:)?
2010. júl. 9. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem együtt a kettő. A hormonok miatt is érzékenyebb vagy, én is gyakran érzem magam letörve. Pedig nem volt rám jellemző eddig. Próbálj kikapcsolódni, elfoglalni magad, az segít valamit.
2010. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a hormonoktól van. Amikor már nehezen viseltem a végefelé a terhességemet, akkor még dühkitöréseim is voltak :S:S:S

Szerencsére elmúlt ez a rossz szülés után.

2010. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kikapcsolódni nem igen tudok.A lakás rendetlen,és takarítani is kellene,de ezeket se tudom normálisan megcsinálni,mert ha sokat vagyok talpon keményedik a hasam(már attól sírnom kell,ha körülnézek).A két gyerkőc meg folyton civakodik itt körülöttem.Ráadásul még a férjem is többet kíván mint amit adni tudok,mert a fentebb leírtak miatt,meg testi okok miatt is nehezemre esik időnként a házas élet,és úgy látom,nem igazán érti az okát,pedig igazán rendes megértő férj,egy szavam sem lehet,de most valahogy nincs képben velem kapcsolatban.Legszívesebben egyedűl lennék,hogy jól kibőgjem magam,és ágyban maradhassak egész nap.
2010. júl. 9. 09:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajjjaj,szerintem kicsit depis vagy,de ez teljesen érthető...Hormonok,meleg,két gyerkőc,elvárások,amiknek most úgy érzed nem tudsz eleget tenni.Szerintem ez bőven elég,de lesz ez jobb is,hidd el.Nekem is vannak olyan napok,mikor legszívesebben fel sem kelnék,de mindig arra gondolok,hogy most kell erőt venni magamon,mert a picur mellett már nagyon topon kell lenni,nem érezheti majd ha anya esetleg rosszkedvű..Fel a fejjel!:-)

25 hetes

2010. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos a hormonok dolgoznak benned /is/!:)

Én most vagyok 21 hetes és nekem is ugyanez VOLT a bajom. Össze is kaptunk a férjemmel a fovi VB-n (ami nem gyenge:)), Aztán kb 15 órát sírtam, szomorkodtam és semmi bajom mostmár, sőt!!! Röhögök, hogy mit csináltam, de gondolom, akkor ez kellett! Sírd ki magad, aztán hátha megKÖNNYebbülsz:)!!!Nekem bejött és visszajött az energiám is!

Minden jót Nektek!

21+2km

2010. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Nemsokára lefektetem a gyerekeket,és akkor lesz időm 2 órát sírni:).Minden jót Nektek!!!
2010. júl. 9. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!