Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltávolodott tőlem a legjobb...

Eltávolodott tőlem a legjobb barátnőm, nagyon szomorú vagyok, ha erről kezdek beszélni vele leszól valamivel, folyton megbánt, nagyon fáj! De azt mondja szeret. Mit csináljak? Nagyon el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Valaki segítsen,mit mondjak neki?Az utcán mindig az osztálytársaival megy haza és nekem csak köszön vagy pár szót beszél velem, mondtam neki hogy ez nagyon fáj és nem olyan mint régen, de szerinte hülyeséget beszélek és ne nyálaskodjak!Nem szeretném elveszíteni!
2008. nov. 21. 14:33
 1/3 anonim válasza:
100%

Hát ezt akkor négyszemközt teljesen lekéne zsírozni Vele...

Mert ez már ne is haragudj, de bunkóság...

Nem tudom, hogy változhatott meg ilyen hirtelen vagy miért ilyen, de beszélj vele mindenféleképpen!!

Vagy, ha ilyentől nem romlik meg a barátságotok próbálj Te is visszabunkózni, ez kicsit szemét ötlet de most nem jut eszembe más, de ezt is azért mondtam, hogy éreztesd Vele, hogy Neked milyen rossz.

Vagy valami közös ismerősötök, ha van vedd rá, hogy beszélgessen a Legjobb Bnőddel erről, de ne mondja el Neki, hogy Te "küldted" rá :)

2008. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mind tudjuk nincsenek tökéletes kapcsolatok,mindig vannak hullám hegyek és völgyek.Valószínű, hogy rátok most az utóbbi igaz.Igazából nem tudsz tenni semmit, de az viszont nagyon fontos, hogy ne nyaggasd e miatt, és ne lógj folyton rajta, mert lehet hogy neki ez most terhelő. Azt jól tetted, hogy elmondtad neki a problémádat, amire ő ugye nem kellőképpen reagált.Szerintem a legokosabb dolog az lenne, ha hanyagolnád egy darabig, te is azt csinálnád vele amit ő veled.Hidd el előbb-utóbb észhez fog kapni és rájön, hagy valami nincs rendben, és nem minden úgy van ahogy ő szeretné, és igenis tönkreteheti a viselkedésével barátságotokat.De azt írtad, hogy szeret, és ha igazán szeret, akkor hiányozni fogsz neki, és mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy újra jóban legyetek.
2008. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem bírom ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. nov. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!