Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig fáradt 14...

Miért vagyok mindig fáradt 14 évesen?

Figyelt kérdés

Heló.Ebben a hónapban 25-én töltöm a 14-edik életévemet miért vagyok indig fáradt?170 cm magas 64 kg vagyok.Itthon szoktam guggolásokat, felüléseket, fekvő támaszokat csinálni

mégis mindig fáradt vagyok.Sokat teázok rendszerezetten eszem iszom de ezek ellenére van hogy össze esek és nem hallok látok semmit,oknélkűl nyilal a szemembe vagy fejembe a fájdalom.Erre valami jó megoldás?Az orvos nem mond semmit erre.


14\F



2014. febr. 17. 16:37
 1/8 anonim válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok. Én ugyan nem tornázok, csak suliba járok és időben fekszek. De, ha felkelek akkor hirtelen elsötétül a kép, és akkor 1-2 percig se kép, se hang. Amikor felállok akkor is szédülök össze-vissza. 2 napja hirtelen rosszul lettem, annyira szédültem, hogy az nem igaz, muszáj volt kapaszkodnom, hogy ne essek össze. Előtte iszonyat módon fájt a fejem. Nem értem, hogy mi lehet ez?!

14/L

2014. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csináltatnod kéne egy vérképet. Lehet, hogy vérszegény vagy.
2014. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vérszegénység, kimerültség
2014. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyit alszol?(az nincs leírva)

Sokat számítógépezel?

Minimum 8 óra alvás ajánlott erősen,és számítógép csökkentés.

2014. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, nekem elmúlt a krónikus fáradtság 17 éves koromra. Talán a tea tehet róla, mert én is rengeteg teát ittam, most meg semmit. Egy vérkép nem ártana.
2014. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez sok emberrel előfordul.
2014. febr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Napi 8-9 órát alszom és 2 órát gépezem .Sokat teázok cukor és citrom lé nélkűl de néha csavarok ki citromot.Holnap megyek vér és vizelet tesztre .Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz.
2014. febr. 19. 06:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Bővebben:

[link]

#6

2014. febr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!