Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok álmos állandóan,...

Miért vagyok álmos állandóan, ha sokat ha sokat alszom, egésznap?

Figyelt kérdés
Akármennyit alszom, keveset sokat, 8 órát 9-et 10-11-12-t mindig álmos vagyok egész nap nagyon zavaró és hátráltat nagyon sok mindenben
2014. márc. 14. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aludj kevesebbet és mozogj többet, egyél sok vitamindús ételt és kerüld a nasikat és a túlevést.
2014. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

14 évesen hány órát kéne aludnom?

Sorolnál kérlek olyan vitamindús ételeket amiket ajánlott ennem? Túl enni meg nem szoktam magam csak hogy jól lakjak.

2014. márc. 14. 15:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid is úgy látják, hogy ez már túl van a korosztályodra jellemző alvásigényen (ami tényleg több, mint mondjuk 10 évesen), akkor menjetek el orvoshoz. Ez a fajta fáradékonyság több betegség tünete lehet. Más változás nincs, csak az álmosság?
2014. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 klopusz ***** válasza:

A nagylányom is állandóan aludt volna. Igaz, emellett szédelgett is nap közben. Kiderült, hogy az alacson vérnyomása okozza.

Javaslom, keresd fel a körzeti dokit, ő biztosan tud segíteni.

2014. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyél gyümölcsöket, (kivit, narancsot, naponta almát, banánt), salátákat, főzelékeket, húst), édességet, üditőket, nasikat kerüld. Napont 1-2 órát jól mozgasd meg magad, foci, kerékpár, edzés,stb.

Csináltass egy vérképet a háziorvossal, hogy nincs-e valamilyen bajod, vagy hiánybetegséged.

2014. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki magad és olvasd ezt el, hasznos lehet:

[link]

2014. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem ülsz sokat a gép előtt? Eleget vagy a levegőn?

Próbáld ki, hogy reggel amikor felkelsz jó hideg vízzel mosd meg az arcod, langyos, majd hideg zuhany is frissít.

2014. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bele vgondolva ameddig suliba és haza jövök nem mozgok semmit...
2014. márc. 14. 16:14
 9/12 A kérdező kommentje:
azon kívül hogy suliba és haza jövök. így helyes
2014. márc. 14. 16:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elég baj, napi 1-2 órát mozognod kellene, kezd el valamit sportolni, de az is elég ha lemész focizni, vagy bringázol, futsz, esetleg beiratkozol valamilyen sportkörbe. A te korodban sokat kell mozogni, levegőn lenni, sok vizet (nem üditőt) inni és megfelelelően táplálkozni.
2014. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!