Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fázok állandóan? Egészna...

Miért fázok állandóan? Egésznap fázok, ráz a hideg, hiába öltözök fel, akkor is megfagyok.

Figyelt kérdés
Míg más rövid ujjúba van és folyik róla a víz,addig én pulcsiban azt mondom hogy pont jó a hőmérséklet.Általában 20-22 fok van a lakásban,de mégis nagyon fázok.És nem csak itthon,hanem bárhol fázok ahova elmegyek.Nem tudom mitől van ez de mostmár nagyon idegesít.
2014. márc. 4. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Lázad nincs? Ha nincs, akkor lehet pajzsmirigy alul működés vagy vérszegénység miatt is.
2014. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első tippem, hogy nem eszel rendesen.

hány kiló vagy és hány centi? mennyire figyelsz az étrendedre?

2014. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez már 2-3 hónapja fennáll. sokszor úgy érzem lázas vagyok,de közbe nem vagyok. 170 cm és 52 kg vagyok. nagyjából rendesen eszem,de fogyni szeretnék.
2014. márc. 4. 17:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne szeressél fogyni, mert semmi szükséged rá! Akkor attól lenne bajod! Sőt egy pár kiló plusz sem ártana!
2014. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mindenkitől csak azt hallom h még híznom kéne pár kilót,de ennek pont az ellenkezőjét gondolom.
2014. márc. 4. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazuk van! 170 centihez majdnem kevés az 52 kiló! Ha Te másképp gondolod, akkor menj pszichológushoz! Első voltam megint.
2014. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor kezdj el sportolni ha ennyire érzékeny vagy az alakodra, de a lényeg, hogy rendesen egyél. szeresd magad annyira hogy nem vonod meg a kaját.

legyen rendszer, meg normális étrend, attól felerősödsz, és nem fogsz fázni.

az 52 kiló egyébként szerintem sem sok, arányaiban én is annyi vagyok. az előnye, hogy egy kis sport könnyen meglátszik, a hátránya meg az, hogy ha nem eszel rendesen, könnyen alaktalanná, "nyeszletté" válhatsz, és az nem lesz csinos.

2014. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

más ölni tudna olyan alakért, mint amilyen Neked lehet

a fázásoddal menj el orvoshoz. :(

2014. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Em bör válasza:
figyelj ha te fogyni akarsz 170 cm 52 kg al akkor én mit mondjak a 176 cm 50 kg-mal?Én még hízni is szeretnék :D elég vékonynak érzem magam lehet h ezért nincsen barátnőm :/15/F
2017. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!