Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan fázok, MINDIG!...

Állandóan fázok, MINDIG! Megfagyok! Miért?

Figyelt kérdés

Most pl. 20 C fok van a lakásban és megfagyok. Normális ez? "Hidegvérű" vagyok, vagy mi?

Ja és kabátban vagyok...


2009. dec. 15. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg megfazhattal, es ez a bajod!!!!Velem is ez szokott olyankor lenni,hogy megfagyok es reszketek a meleg szobaban!!!Igyal egy bogre meleg kamilla teat,vagy forro kakaot amit szeretsz! es merd meg ,hogy van e lazad!
2009. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokat voltal kint??mert ha mindig megfagysz akkor ez is lehet az oka,hogy kintrol bejossz,bentrol kimesz....a tel az mar csak ilyen....en nem tudom ott most milyen az ido, mert angliaban elek!itt turheto a hidegseg,de azert most ittis huvos van kint.De szerintem otthon fagyok vannak! szerintem csokizzal, ennalam az mindig segit,eszek egy par csokit es maris melegebbnek erzem magam,de komolyan !probald ki! Elozo Vagyok pusz
2009. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vérszegény és/vagy vashiányos vagy, (már ha máskor is állandóan fázol, és nem pár napja kezdődött, mert akkor jó eséllyel megfáztál)
2009. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy mostanában fázok, hanem úgy, hogy minden évben, attól kezdve, hogy bejön a rossz idő egészen nyárig. És nem vagyok megfázva.
2009. dec. 15. 10:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én is a vérszegénységet mondanám, mármint a vérkeringeseddel van gond. Közbe tornázz egy kicsit hogy mozduljon meg:)
2009. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Esetleg vizsgáltasd meg a pajzsmirigyedet is!
2009. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

én is sokat fázom

a kollégám meg is kérdezte, h. nem-e alacsony a vérnyomásom

mondtam, h. igen

erre ő: akkor ez nem meglepő, az alacsony vérnyomású emberek fázósabbak

a dolognak nem jártam még utána, de lehet benne valami

2009. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugye nem dohányzol? Mert attól is fázósabb az ember.
2009. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
úristen. 20 fok? én csak 22 foktól élek.:D
2010. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
előző vagyok. ha nem múlik el akkor lehet hogy a vérkeringéseddel van baj. szerintem próbáld ki a bilobilt. ez egy keringésjavító gyógyszer. lehet hogy neked segíteni fog. majd írd meg ha kipróbáltad.;)
2010. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!