Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap óta gombócérzés van a...

Tegnap óta gombócérzés van a torkomban. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha lenyeltem volna valamit, csak nem menne le. Éjjel kezdődött, aludni sem tudtam rendesen, eléggé zavart. Még mindig tart és eléggé aggaszt. Nem vagyok megfázva, viszont tegnap egy kicsit sok savas ételt ettem, lehet hogy attól van? Illetve tegnap délelőtt vezettem (most tanulok autót vezetni) és amiatt elég sokat izgultam, idegeskedtem....nem tudom ezek okozhatnak ilyet?

2014. márc. 19. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Egyértelmű hogy lelki okai vannak. Most tanulsz autót vezetni, a stressz okozza. Ne aggódj, valószínű nem vírus.
2014. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, annyit még hozzáakartam tenni, hogy 22 éves lány vagyok...hátha ez is számít...
2014. márc. 19. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Az idegeskedés okozhat stresszt, a stressz pedig nehezíti az immunrendszer munkáját, az pedig okozhat valódi torokfájást. Kíméld a torkod (pl. ne igyál hideget), egyél sok C-vitamint, és próbálj ne stresszelni. (Mondjuk ezt könnyű mondani. :))
2014. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet sok savtgól is, stressztől is, de akár pajzsmirigy probléma is, ha nem múlik, menj el a háziorvoshoz.
2014. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!