Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bevettem 15 szem coaxilt! Mi...

Bevettem 15 szem coaxilt! Mi fog történni? Kiborultam idegileg és nem gondolkodtam

Figyelt kérdés
Kb 6-7 perce. még semmit nem érezek!!!
2014. márc. 27. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha még csak ennyi idő telt el akkor hányd ki, bár már elkezdtek felszívódni!

Ha az előírtnál több Coaxilt vett be

A megengedettnél több Coaxil tabletta bevételét követően az alábbi jelekről és tünetekről számoltak be: zavartságérzés, görcsroham, aluszékonyság, szájszárazság, nehézlégzés. Ezek a tünetek főként a Coaxil alkoholfogyasztás melletti használata esetén jelentkeztek.

Véletlen vagy szándékos túladagolás esetén azonnal forduljon orvoshoz. Ilyen esetekben a gyógyszer szedését azonnal fel kell függeszteni.

Mostanában mindennapos,hogy valaki ír,hogy x számú (leginkább 10fölötti) gyógyszert vett be, mit tegyen! Ott a betegtájékoztató, olvasd el, vagy hívd fel az orvost!

2014. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

köszönöma segítségedet!!! De nem hányom ki ha az a sorsom hogy ebbe belehaljak akkor vállalom. Hagyom hogy szétáradjon a véremben a gyógyszer és megpróbálok életben maradn i.


Már csak az hiányzik hogy gfelhívjam az orvosomat. Be is zárna hetekre zárt osztályra mert azt mondaná rám hogy öngyilkos akarok lenni!

2014. márc. 27. 13:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten? JObb is lenne ha par hetre pihiznel...
2014. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig az akarsz lenni, mivel írod, is,hogy nem hányod ki, had végezze a dolgát a gyógyszer...
2014. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, hagyjátok a kamust. Ha tényleg ezt tette volna, akkor nem ide és nem ílyeneket írogatna. Ma csak 5 órája volt a gyereknek, hazament, megebédelt, kitalált egy kamukérdést és most ott röhög a gép előtt, miközben várja az aggódó kommenteket. Hülyegyerek.
2014. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Vlsz nem lesz semmi bajod, bár sanszos hogy beállsz tőle.
2014. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyébként durva, hogy ennek a gyógyszernek a betegtájékoztató szerint, lehet olyan hatása, hogy az öngyilkossági hajlamot felerősíti a használat kezdeti szakaszában. 15 szem nagyon soknak tűnik, ha nem gátolja a légzési reflexet, lehet, hogy túlélhető. Kellene egy kávét inni rá, hátha észnél maradsz.
2014. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13:11 kor írta ki azóta el telt egy kis idő.. :S
2014. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"De nem hányom ki ha az a sorsom hogy ebbe belehaljak akkor vállalom."

Istenem...

Erről a következő vicc jutott eszembe. A falut elárasztja az árvíz, mindenkit kimenekítenek, de Józsi bácsi, mondván, hogy ő hívő, a Jóisten majd megsegíti, nem hagyja el a házát.

Másnap megint megy a mentőalakulat, már derékig ér a víz, de ő visszautasítja a segítséget, mondván, majd Isten segít neki.

Harmadik nap már a nyakáig ér a víz, de megint elutasítja a segítséget, mivel Isten majd megóvja őt.

Negyedik nap megfullad. Feljut a mennyekbe, és számonkérően Istenhez fordul: - Miért nem segítettél rajtam? Hívő ember voltam egész életemben.

Erre Isten: - Mi az, hogy nem segítettem rajtad? Odaküldtem azt a rohadt csónakot háromszor is, de te mindháromszor visszautasítottad a segítségemet!


A te felfogásod kb. ugyanilyen. Nem a "sors" akarja, hogy meghalj, hanem te. A sors akaratából akkor halnál meg, ha most felhívnád az orvosodat, vagy meghánytatnád magad, és ennek ellenére feldobnád a pacskert. Akkor tényleg ráfoghatnád a sorsra. Legalábbis részben.

De így semmit nem foghatsz rá.


Egyébként meg neked pontosan az kéne. Pár hét a pszichón, mert szemmel láthatóan beszámíthatatlan és önveszélyes vagy.

Igen, ha azt állítaná, hogy öngyilkos akartál lenni, bizony igazat mondana. Már ha igaz, amiket leírtál.

2014. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Most akkor öngyilkos akarsz lenni vagy nem?

Aki nem, az nem vesz be ennyi gyógyszert.

Ha azt tanácsolják neki, hogy hányja ki, akkor kihányja.

Egyébként az orvosnak igaza lenne!

Rád férne a kezelés valami zárt helyen.

Remélem, csak önveszélyes vagy és nem közveszélyes :)

2014. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!