Napi 3 frontin?

Figyelt kérdés
Napi 3frontint ir a betegtájékoztatóban 0.25mg irt fel az orvos, nem mondta hogy mennyit szedjek azt mondta szükség szerint, én nagyon szorongós vagyok, és azt olvastam a betegtájékoztatóban hogy naponta 3 kell a szorongás kezelésére. Nem szeretnék rá szokni sem. Egésznap feszült vagyok és szorongok, nem tudom az okát. tudom hogy a frontin nem megoldás, de már testi tüneteim is vannak, remélem egy ideig segit. Most sok minden összejött az életemben.

2014. ápr. 4. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbáld ki csak napi 2vel,reggel-este! Lehet elég az is!!!
2014. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma délben bevettem 1et, most fogok 6fele bevenni még egyet. Hát nemtudom, mikor várható a hatása?
2014. ápr. 4. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Elolvastam, hogy milyen mellékhatások lehetnek és hozzászokás, megijedtem, én be nem szedném, valamilyen más megoldást kellene keresned a szorongás oldására.
2014. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem próbálkoztál még jógával, vagy tai chi-val? Szerintem sokkal jobb lenne a szorongásodra, mint ilyen gyógyszer.
2014. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hülyeség, szedtem már xanaxot, ami ugyanaz. akkor napi 2őt szedtem. Jobban is voltam, de 3honap után leraktam egyből. Akkor lehetne rászokni ha ipari mennyiségben szednénk. Meg ugye ez csak 0.25. nem hirtelen veszek be 1mgot, sőőt napi 3 még nincs is 1mg, de lehet csak 2őt fogok inkább. Én most úgy érzem szükségem van erre, máshogy nem birom most túl tenni magam a dolgokat, de ahogy lesz időm, leteszem és természetes gyógymódot keresek :)
2014. ápr. 4. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!