Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi 1mg frontin mellett...

Napi 1mg frontin mellett szabad vezetni?

Figyelt kérdés
0,5mg-osból szedek napi 2x1-et, és szerdán megyek a dokihoz vissza, de holnap vezetnem kellene. Szerintetek szabad?
2012. jan. 16. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltja előírás! Ha már legalább egy hónapja szeded, akkor hozzászokott a szervezeted, így nem lesz hirtelen hatása. Ha nem álmosít el, és nyugodt vagy, akkor semmi akadálya.

Megkérdezhetem, mire szeded a frontint?

2012. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát a helyzet, az hogy holnap lesz egy HETE, hgoy szedem.

Egyszer voltam a dokinál, szerdán megyek vissza, és azért írta fel, mert iszonyúan szorongok, rettenetesen alszom, és néha ilyen pánikizészerűségeim vannak... Azt modnt,a hogy most ezt szedjem, míg visszamegyek, aztán majd meglátjuk, hgoy mi lesz

2012. jan. 16. 16:33
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy azért kérdezem, mert azt írja a tájékoztató, hogy "Alkalmazásának első szakaszában-egyénenként meghatározandó ideig- gépjárművet vezetni vagy baleseti veszéllyel járó munkát végezni tilos..."

Csak azrét gondoltam, hogy mivel én csak 1mg-ot szedek, hogy hátha akkor ez nem is érvényes..

2012. jan. 16. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Frontin tabletta egyidejű bevétele bizonyos ételekkel vagy italokkal

Frontin szedés ideje alatt alkoholt fogyasztani tilos!

Terhesség és szoptatás

A Frontin a terhesség első harmadában nem alkalmazható, mivel fokozza a magzati fejlődési rendellenességek előfordulási gyakoriságát, a terhesség további részében csak szigorú egyedi orvosi elbírálás után szedhető.

Szoptatás alatt nem szedhető, mivel az anyatejbe átjut.

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és gépek kezeléséhez szükséges képességekre

Alkalmazásának első szakaszában - egyénenként meghatározandó ideig - gépjárművet vezetni vagy baleseti veszéllyel járó munkát végezni tilos. A továbbiakban az orvos egyedileg határozza meg a tilalom mértékét.

2012. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit érzel tőle? Álmosít, vagy fáradt vagy? Egyébként használ a szorongásra? Ha álmosít, akkor ne ülj kocsiba!
2012. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát álmos vagyok általábnan, meg olyan tompa tőle...
2012. jan. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!