Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Teljes életmódváltás szükséges...

Teljes életmódváltás szükséges? Vagy akkor sem változik ez meg?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon izzadós voltam, ez anyai, és apai ágról is genetikai örökség, feltéve, ha ezt ilyen módon lehet örökölni. Sajnos teszek is érte, van rajtam némi túlsúly is, úgy 10-15 kg, emellett dohányzom, bár nem túl sokat, 10 -12 szálat, kávézom is, zsíros ételeket nem nagyon eszem, de azért nem müzlin élek. A folyadékigényem nagy, de ez elvileg csak jó, főleg vizet iszom sokat. Az utóbbi 2-3 évben viszont ez az izzadékonyság csak fokozódott, sokszor kell törölközőt, váltás ruhát magammal vinni, mert egy kicsit mozgom, már izzadok. Ez, a fent felsoroltakkal együtt azzal is összefügg szerintem, hogy az utóbbi 2-3 évben, majdnem minden nap megiszom napi 1-2 dl bort, de ennél többet nem. Sajnos nehezen tudok együtt élni ezzel, főleg most, hogy ilyen változékony az időjárás, sokszor meghűlök, tavaly tüdőgyulladásom is volt, mert megizzadtam a hidegben. Ha elhagynék minden káros szenvedélyt, és leadnám a felesleget, ez elmúlna, vagy csak mérséklődne?
2014. ápr. 13. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszadó, de egész biztos, hogy az eggyel felettem lévő kérdezőnek szántad. :) Pedig már megörültem, hogy valaki segít.
2014. ápr. 13. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!