Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az lenne a problémám hogy kb...

KrYsZ93 kérdése:

Az lenne a problémám hogy kb 5 hónapja a haverokkal voltam és füveztek szívtam bele kettőt és azt vettem észre?

Figyelt kérdés
hogy a szívem nagyongyorsan vert nagyon megilyedtem és kb 15 percig tartott ez azt hittem hogy g fűtől van múlthét szombatig mikor éppen kocsival mentünk és ugyan ez volt csak most ezt megelőzően kb 10 percel fájt a szívem bal oldala és egyszercsak rosszul lettem, ájulás közeli állapotban voltam, gyorsan szóltam a soförnek hogy rosszul vagyok és félreállt kiszáltam légszomjam volt ittam pár korty ásványvízet és jobban lettem kb 10 percig tartot megint azóta viszont szorongok voltam orvosnál vele tegnap de csak gyógyszert írt mi lehet ez?

2014. ápr. 15. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:

"Csak" gyógyszert írt? Miért, mit vártál? Helyben szívműtétet?

Mondjuk ha leírnád, milyen gyógyszert írt? Mit mondott? Hogy vizsgált? Volt EKG? Terheléses EKG? Szívultrahang?

Ha a fentiek megvoltak, és negatívak, akkor pánikbetegség. Ha nem volt meg a fenti, akkor szív eredetű is lehet, leginkább valamilyen szívritmuszavar.

2014. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szapora a szívverésem én is gyógyszert kaptam rá. Ezzel ne nem tudsz mit csinálni, nem halsz bele. Nyugodj meg, mert rosszul fogsz járni. Én is azt hittem, hogy most meg fogok halni és depressziós pánikbeteg lettem, szörnyű volt. Úgyhogy nyugi.
2014. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nebibeta 5 mg tabletta (értágitó és hypertónia kezelésre használható) amugy csak a vérnyomásomat mérte. semmi mást.
2014. ápr. 16. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg se hallgatott?
2014. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nemnagyon de ma megyek másik orvoshoz és kérek kardiológiára is időpontot mert ki akarom zárni a szív hibát. amugy meg tudom kontrollálni mielőtt rám jönne mély levegőt veszek elkezdek mozogni akkor nincs gond ha meg lekötöm magam mással nem gondolok rá (pl:tegnap festettem a szobát) akkor nem is jön rám.
2014. ápr. 17. 09:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy nem hallgatott-e meg, hogy a szívedet nem-e nézte meg? Nekem amúgy azért szapora a szívverésem, mert túlcsapódik a mitrális szívbillentyűm.
2014. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de meghallgatta volt ekg. semmit nem talált de hnap megyek . belgyógyászatra és vérvételre.
2014. ápr. 17. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2014. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az ekg rendben Belgyógyászaton azt mondták rendben van minden vérvételi eredmény kedden lessz. egyszer kihívtuk az ügyeletet írt nyugtatót. azt mondta h pánikbeteg vagyok mert nem vert a viz meg hogy ha tudom kontrollálni akkor csak az lehet. am egyébként már 2 napja jólvagyok. Eldöntöttem magamban h nemvagyok beteg és azota nincs panasz. de még szívultrahangra elakarok jutni.
2014. ápr. 20. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!