Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas a koleszterinem. Latőzér...

Magas a koleszterinem. Latőzérzékeny vagyok. Hasmenésem van a Fluvastatintól. Mivel csökkenthetném, ami laktózmentes, és nincs annyi mellékhatása? Homeopátia nem segit.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 20:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az az. Rágótabletta, karamell izü.
2014. ápr. 21. 15:05
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően szedted volna a homeopátiás szert 2 hónapi szedés után nem lenne 8-as a koleszterined. Mivel nyálkahártyából szívódik fel, előtte utána fél órát nem szabad enni inni. Nagyon sokan szedtük már és mindenkinek használt. De ha te szív és érrendszeri betegségben akarsz meghalni, az legyen a te problémád. Aki hókusz pókusznak gondolja a homeopátiás szert az nem ért semmit a működéséből. Hiába butaság ellen nincs gyógyszer
2014. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hogy ne haljak meg bután kérlek ird le konkrétan, mi az ami leviszi a koleszterin szintet. Köszönöm.
2014. ápr. 21. 18:19
 14/18 anonim ***** válasza:

Cholesterolum D 6


2 hónap alatt 6,9-ről levitte


Csomagban is megrendelhető

[link]

2014. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
És ujra megtörtént. Mult pénteken ujra bevettem egy Fluvastatint, és láss csodát. Olyan hasmenésem lett, hogy tükrözésre mehettem volna a tiszta beleimmel. Hát ez sajnos nem megy. A fránya koleszterin pedig 8-as.
2014. nov. 19. 16:26
 16/18 anonim ***** válasza:
Keress tanácsadót aki elmondja laktóz érzékenységre mit ehetsz. Nagyon kevés holmit. Mindenbe van tejtermék. kenyér , kifli, sütemény Napjainkban az élet laktózérzékenyen is egyszerű. Mindössze annyit kell tennie, hogy néhány egyszerű változást iktatsz be a napi étrendedbe. Cseréld le a tejtermékeket növényi alapú termékekre, mint a szója tej, joghurtok és desszertek, melyek tartalmazzák a szervezet által igényelt fehérje, kálcium és D-vitamin forrásokat. Érzékelni fogod a különbséget és pár napon belül újra a régi önmagad leszel!
2014. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Koleszterint leviszi a homeopátiás szer, nem hiszem, ha étrendet is váltottál, hogy nem használ. Nekem 6,9-ről levitte 5,5-re Cholesterrolum D6 Napi 5 golyó. Zsíros húsokat és ételeket felejtsd el
2014. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2014. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!