Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valamilyen alternatív...

Van valamilyen alternatív lehetőség a magasság növelésére 24 évesen?

Figyelt kérdés
Eléggé el vagyok keseredve, mert mindössze 164 centi magas vagyok férfi létemre. Vannak esetleg nyújtó gyakorlatok, amivel nyerhetnék pár centit? Tudom, hogy nőni már nem fogok, de valamivel ezen lehetne javítani?

2014. máj. 12. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szüleid milyen magasak?
2014. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hektorr7 ***** válasza:
20%

a testmagasság 20-22 éves korban válik maximálissá férfiaknál!

Tehát ezután már nem nőhetsz. Amúgy borzalmasan alacsony vagy. xD

Miért nem kaptál növekedés serkentő injekciókat? Van ilyen növekedési hormon amitől megnő az ember. De tudtommal csak gyerekkorban használják amíg még nem forrtak össze a csontok növekedészónái egymással. Ha most kapnád csak a füled meg az orrod és egyéb akrális (nem csontos) szerved nőne meg

2014. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kaptam, mivel vesebeteg vagyok 12 éves korom óta, de 12 évesen 145 centi voltam, azért majdnem 20 centit nőttem tőle. Igen nagyon alacsony vagyok. Édesapám 175, anyukám 160, bátyám 180 centi.
2014. máj. 12. 14:17
 4/9 hektorr7 ***** válasza:
35%

akkor meg örülj hogy nem 144 centi vagy hanem 164!

Járjál magas talpú cipőben aminek 10 centis a talpa akkor már normál magasságú leszel

2014. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 centi a cipőm talpa + teszek bele sarokemelőt ( kényelmes és ad még 2 centit ), tehát ezzel + 4 centi, meg a hajamat is felállítom az is 2 centi, összesen 6 centit nyerek. De sokkal durvább dolgokat nem akarok művelni, mert az már kirívó lenne. Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 12. 14:39
 6/9 hektorr7 ***** válasza:

hát nem lenne egyszerűbb neked ha elfogadnád azt hogy ekkora vagy? Rengeteg kis ember van aki nagyon sokra vitte. Napóleont sem a mérete miatt ismerik elsősorban. Például Orbán Viktor sem :D


Menj el pszichológushoz ha ennyire zavar hogy alacsony vagy. Jobbat nem tudok mondani.

2014. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek rá nyújtó gyakorlatok. De ne aggódj, tömegével léteznek picike nők. Meg nem az számít, hogy mekkora vagy, magasabb csajod is lehet, látott már olyat a világ. Csak ne legyél elkeseredett, hanem legyél kedves és jófej :)
2014. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os: Zavar, mert a mai világban ez nagyon kevésnek számít, de azért nem leszek öngyilkos miatta, csak gondoltam hátha... Amúgy volt már barátnőm, több is, nem is a csajozás miatt, inkább, hogy ne én legyek a legalacsonyabb a csoporttársaim között az egyetemen, nálam fiatalabbakkal járok és pöttöm vagyok!
2014. máj. 12. 17:54
 9/9 anonim válasza:

Nehéz lehet, de azért ne csüggedj. Én 179 centivel érettségiztem, aztán valamikor 25-26 évesen lettem 182, és magamtól észre sem vettem! Ezzel együtt a suliban még a magasak közé számítottam, de azóta eltelt 20 év, és most már maximum átlagosnak érzem a magasságom, mert nagyon sok a magasabb ember.


Én is azzal bíztatnálak, hogy a legtöbb nőnek nem ez a fontos.

2014. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!