Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsoki Kórház szülészetén...

Az Uzsoki Kórház szülészetén volt valaki az idén? Mik a tapasztalataitok? Van lehetőség alternatív szülési módokra? 33 hetes kismama

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 17:42
1 2
 1/18 gabszem ***** válasza:
én tavaly szűltem ott. gondolom azóta nem változott semmi. alternativ szűlésre nemigen van mód. az egyik szülőszobában van kád de azt csak vajúdás ideje alatt lehet használni. vajúdáskor bármit csinálhatsz, van labda, bordásfal stb. de szűlés szigorúan a szülőágyon fekve.
2013. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 gabszem ***** válasza:
még annyi hogy nagyon modern ús minden. az orvosok, szülésznők mind profik és kedvesek.
2013. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm! eddig szinte csak jókat hallottam erről a kórházról..
2013. jún. 17. 19:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de erre én is kíváncsi lennék. Szintén 33 hetes vagyok. :)
2013. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mi is ott voltunk. Csak pozitívan tudok nyilatkozni. Van egy Gizike nevű nagyon profi szülésznő, tudom ajánlani, és a körülmények is elég jók. Bár mi külön szobát vettünk ki.
2013. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
és a külön szoba milyen? mi a különbség? mi is gondolkodunk rajta..
2013. jún. 17. 21:12
 7/18 anonim ***** válasza:

10 hónapja szültem a Uzsokiban. Fogadott dokim volt és állva szülten, nem fekve.:)

Minden szuper volt, a bent töltött 5 nap is. Erika szülésznő egy angyal.


Igen, van kád, bordásfal, labda...

2013. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ez szuperül hangzik. én nem akarok túl nagy extrákat, igazából örülök, ha épségben megszületik a baba, de az isteni lenne, ha nem kényszerítenének rám mindenféle szabályokat és úgy lehetne szülni, ahogy az a legtermészetesebb, legmeghittebb lehet egy kórházban. a fekve szülés az, ami a legkevésbé szimpatikus, ezért nagyon örülök, hogy van lehetőség ezt megúszni.
2013. jún. 17. 23:09
 9/18 anonim ***** válasza:
A különszoba 12000/nap, saját fürdő wc csap szekrények tv ágy. Kórházi, de egyedül vagy. Nekünk megérte. Bármikor mehettem, bármeddig maradhattam, akár bent is alhattam volna a feleségemmel. Volt plusz àgy.
2013. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia, alternatív? Van bordásfal, labda... szülni a szülőágyon kell fekve. Legalábbis én úgy szültem mindkétszer, most 1,5 hónapja is. Mindenki profi, szépen fel van újítva a kórház, van fizetős 1 és 2 ágyas szoba, és a többi 4 és 5 ágyas, saját fürdővel és vécével. Nagyon figyeltek ránk, volt szopitanácsadó, védőnő, mindent megmutattak, minden nap segítettek, volt még pszichológus is, szóval csak ajánlani tudom! Könnyű szülést!
2013. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!