Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik végelgyengüléses halál?

AkitLáttálÁlmodban kérdése:

Létezik végelgyengüléses halál?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor ha nem drogozom és nem iszok alkoholt vagy cigizek akkor nekem is békés lesz a halálom? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. máj. 13. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha egészséges életet élek akkor öregkoromban csak elalszok békésen?
2014. máj. 13. 19:42
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen, létezik, de távolról sem olyan biztos, hogy békés. Abban se nagyon reménykedj, hogy egyszerűen csak elalszol és kész. Nemcsak az életért kell megküzdeni, hanem a halálért is.
2014. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs garancia,de ha drogozol meg keményen piálsz akkor tuti,hogy viszonylag fiatalon és fájdalmak között fogsz meghalni!
2014. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
ez nem ezen mulik, mint tudjuk sok egésszges életmodot élö ember lesz ettől még beteg. A végelegyngüléses halál sem mindig csak elalszom. Nekem két nagyszülöm is igy halt meg de nem szépen elalva hanme fokozatosan leépülve az volt a szerencse hogy cak 2-3 hét volt mindkettönél a magatehetetlen állapot. De a leépülés évek óta tartott szellemileg. Nagypapám kb fél óra alatt ment el annyi idö volt a haláltusa, nagymamámat nem tudjuk mert ö kórházban volt.
2014. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hektorr7 ***** válasza:
65%

nem tök mindegy hogy hal meg valaki? Ha hirtelen nem tud elbúcsúzni senkitől (szívroham, agyvérzés, baleset), viszont ha lassan (rák, súlyos betegség) akkor általában fájdalmas a halál de le tudja magában rendezni a beteg azt hogy mit élt meg, hogyan és el tudja fogadni a halált.


Sztem utóbbi sokkal jobb. Kevésbé viseli meg a hozzátartozóimat és családtagjaimat ez a halál. A hirtelen halál az sokkoló, hipertrófikus. Tudom, tapasztaltam rokonom így halt meg majdnem én is szívrohamot kaptam a sokktól olyan borzasztó volt a halála!

2014. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
5-öske! Én mind a kettő félét átéltem nem egyszer és tudod inkább kapjak szívrohamot majdnem a hirtelen halálától,mint,hogy tehetetlenül nézzem a szenvedését akár évekig annak akit szeretek!
2014. máj. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!