Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » HELP! Holnap érettségizek és...

Hektorr7 kérdése:

HELP! Holnap érettségizek és félek. Bevegyek vizsga előtt két szem 0.25mg xanaxot?

Figyelt kérdés

Mert én alapból szedem szorongásos-depire és csak most félek nehogy rontsa teéjesítményemet az érettségin. Sok ez a 0.5 mg egyszerre? Napi 1,5-4 szemet szedek 0.25-ből a szorongás mértékétől függően


Segíííítség! :D Lehet hülyén fogalamztam mert mosdt is tele vagyok nyugtatóval, de remélem érthetőa kérdés :D



2014. máj. 13. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Dehogy szedjél.

Az életben (jó esetben) tele leszel még vizsgákkal, jó lenne, ha nem szoknál rá arra, hogy gyógyszerezed magadat.

2014. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de akkor meg remegek stb.. meg az a bajom ha nem veszem be hogy annyira izgulok hogy csak az jár a fejemben el ne rontsam, mi lesz ha nem sikerül, óriási rajtam a nyomás hogy nem is tudok a feladatra figyelni nagyon!!!
2014. máj. 13. 21:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen szeded, akkor ne most próbálj leállni vele, mert megvonási tüneteid lehetnek. Vegyél be annyit, amennyit normálisan szoktál, ne többet, ne kevesebbet. Hosszabb távon pedig (a vizsgáid után) az orvossal való megbeszélés alapján le kéne állni. A Xanax alapvetően nem hosszú távú használatra lett kitalálva, akkor sem, ha többen így szedik.
2014. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

MOST MIVAN??

88% -os ne tudd már jobban miből mennyit és meddig szedjek. Had döntsem el ÉN és a PSZICHIÁTEREM!

KÖSZ

2014. máj. 13. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

22:36

Te kérdezted, hogy bevegyél-e kettőt, akkor most miért baj, ha megmondják neked, hogy vegyél-e be, vagy sem? MOST MI VAN?

2014. máj. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sidel válasza:

Nem értelek kérdező. Az általad 88%-osnak megnevezett személy csak segíteni akart. Elég gáz, ha ennyitől így felhúzod magad. Tanácsot kértél, ő azt adott. Ráadásul a kérdésre válaszolt.


Amúgy tényleg nem jó, ha folyton gyógyszerezed magad, de a te dolgod.

Én is elég izgulós vagyok. Hányinger, hasmenés, izzadás, étvágytalanság, remegés, gyors szívverés... minden van ami kell. Az érettségi semmi ahhoz képest, ami a következőkben vár rád. Próbálj meg nem izgulni, nyugtasd meg magad azzal, hogyha most rosszul is sikerül, később újra is írhatod. Én mindig ezzel nyugtatom magam ZH-k, vizsgák előtt... néha be is válik.

2014. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg, mire nekitámadt a 88%-os válaszolónak, már nem volt benne megfelelő mennyiségű gyógyszer...

Lehet, neki tényleg inkább szednie kell, ha ilyen labilis...

2014. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%
Nekem is millió bajom van, félek, remegek, pánikolok... A múlt hétből 4 napot végig érettségiztem, plusz a mai nap, de mégse gyógyszerezem magam és a magad fajtákat szánalmasnak tartom. Tudod mit, vedd is be nehogy még a végén "depis" legyél! -.-"
2014. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor inkább magnézium kapszulát én is azt szedem
2014. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

magnéziumot is szedtem de nem használt annyira olyan súlyosan szorongok. Utolsó előtt válaszoló te meg fejezd meg ezt hogy "magadfajta" és nem érdekel hogy 4 érettségi vizsgán vagy túl. Képzeld én 5ön vagyok túl, szóbeliken mindenen és most plusszba teszek le kettőt jelenleg husz évesen!!!!


Szóval nem vagyok már olyan kicsike, el tudom dönteni szükségem van e bogyóra vagy sem. Hazajöttem ma egyébként bevettem 1,5 szemet ittam egy kis borocskát rá mert túlfeszültek az idegeim. Én ezt már nem bírom ki.

2014. máj. 14. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!