Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » HELP! Holnap érettségizek és...

Hektorr7 kérdése:

HELP! Holnap érettségizek és félek. Bevegyek vizsga előtt két szem 0.25mg xanaxot?

Figyelt kérdés

Mert én alapból szedem szorongásos-depire és csak most félek nehogy rontsa teéjesítményemet az érettségin. Sok ez a 0.5 mg egyszerre? Napi 1,5-4 szemet szedek 0.25-ből a szorongás mértékétől függően


Segíííítség! :D Lehet hülyén fogalamztam mert mosdt is tele vagyok nyugtatóval, de remélem érthetőa kérdés :D



2014. máj. 13. 21:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kifejthetnéd mondjuk miért tartasz szánalmasnak!!! Nem is ismerjük egymást (részemről szerencsére:) úgyh. sz*r emberismerő lehetsz ha 3-4 mondat alapjání télkezel mások fölött.



___


Volt egy válaszoló aki mondta hogy labilis vagyok. Igen, iagazd van érzelmileg labilis szz-m van és kevert szorongásos-depresszív zavar mint fő betegség!!

antidepresszánst is szedek, és pszichiáterhez is járok!!!

2014. máj. 14. 18:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha el tudod dönteni minek kérdezed? Nem kell millió felkiáltójel, anélkül is értjük hogy beteg vagy... Valóban nem kéne ítélkeznem ezt belátom, de én is voltam ilyen helyzetben mégse fordultam gyógyszerekhez vagy alkoholhoz. Rólad viszont süt ez a tipikus elhülyítettek a gyógyszerek viselkedés és ilyenkor örülök hogy én nem így élek, pedig élhetnék ha másképp döntök..
2014. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


Ad 1, szépen megkérlek, hogy ne zaklass primitív hangvételű privát levelekkel, mert egyrészt idősebb vagyok nálad, másrészt nem a fenekedből rángattál ki.


Ad 2, feltettél egy kérdést, amire legjobb tudásom szerint válaszoltam - ez az oldal erre való.


Ad 3, azt írtam, hogy "az orvossal való megbeszélés alapján le kéne állni", azaz amennyiben a pszichiátered egyetért vele, és szakmailag lehetségesnek látja a Xanax elhagyását, az üdvös lenne,


mivel:

Ad 4, a hosszú távú benzodiazepin-használat nem elhanyagolható mellékhatásokkal bír:

[link]


Többek között olyan impulzus-kontroll zavarokat is okozhat, amiket most produkáltál:

[link]

2014. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!