Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6,5 hónapos a kislányom.Csak...

6,5 hónapos a kislányom.Csak anyatejess,egyenlőre.Eddig kétszer fejtem naponta(lefekvés előtt és reggel szopi után)1-2 dl tejet.Most kb 50 ml ha összejön.Ugye most apad el a tejem?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a kislányom.Csak anyatejess,egyenlőre.Eddig kétszer fejtem naponta(lefekvés előtt és reggel szopi után)1-2 dl tejet.Most kb 50 ml ha összejön.Szerintem ha nem fejném észre sem venném.Eddig feszített,azért fejtem.Puha a mellem,nem olyan mint eddig.Még nem jelzi a babóca ,hogy éhes lenne 3-4 órákat is bír két etetés között .Igaz ezt a csökkenést 4 napja vettem észre.Szóval közeleg a vége?
2009. jan. 9. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kozeleg a vege, ha szoptatod, es eszel, iszol rendesen, valamint nem stresszelsz, akkor nem lesz meg itt a vege. Szoptasd tovabbra is, ne aggodjal!!! Nekem is volt, mar untam nagyon. 22 honaposan vege lett aztan.
2009. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eszek-iszok rendesen,azzal nincs gond,bár az anyós nem hiányzik az életemből,de van sajna.Én annak is örülnék ha 12 hónapig tudnék szoptatni.Már attól nagyon-nagyon boldog lennék.
2009. jan. 9. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog elapadni. CSak most már megszokta a melled a szopit. Én is így voltam. Lassan elmarad majd a fejés is, és ha már eszik, akkor egyre kevésbé fogod észrevenni, hogy van tej a melledben. Könnyebb lesz, nem lesz olyan kényelmetlen sokszor, nem érzed majd, hogy mindjárt elönt. :) Előszőr én is azt hittem, vége a tejnek,de nem. Van úgy hogy azt érzem teljesen lötye, nincs benne, és kiveszem a szájából és spriccel. Még mérleget is hoztam a védőnőtől, hogy mérjem, nem hittem, hogy van elég tej, olyanok voltak a melleim. De 5 perc alatt 150 ml-t kiszívott 9 hósan és még mindig ömlött a tejem. Most 1 éves és még szopik 4-szer.Megszokja a cici a szopit. Szerintem.

Tehát ne aggódj! Egyél, igyál, ne stresszelj és gond egy szál se.

2009. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Én csak azt mondom adj hálát az Istennek hogy ha el is fog apadni , hogy eddig sikerült sikerült szopiztatnod!!

Mert ugyan azt mondják a nők 95% a tud szoptatni ,hát marhára nem igaz!!!!

Ebben a mai világban nem is csodálom,hogy nem tudnak a nők szoptatni!!

A sok méregre amit eszünk arra gondolok!!

Üdv

2009. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!