Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha naponta 3 szem 0,5 mg-os...

Ha naponta 3 szem 0,5 mg-os frontin-t szedek, úgy hogy napközben 1 szem, este lefekvés előtt pedig 2 szem, okozhat függőséget?

Figyelt kérdés
De nem orvosi javaslatra szedem. Mert úgy érzem muszáj szednem, mert anélkül képtelen vagyok enni, aludni, sőt gondolkodni is.

2014. máj. 29. 08:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi ez a nagy probléma?
2014. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 acelsziv ***** válasza:

Hiába tervezel előre ha mindig a hülyeségeken kattogsz akkor azok is fognak megérkezni hozzád.

Azzá leszel, amire a leggyakrabban gondolsz.

Amikor ilyeneken kattog az agyad szólj magadra, hogy: Állj. És tereld el a gondolataidat. Ez elsőre igényel némi erőfeszítést. De lassan le fogsz állni arról, hogy hülyeségeken rugózz.

2014. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem az csak az orvos dolga. a jó pszichológus megpróbálja felderiteni az okait és erőt adni. De a lényeg az hogy boldogság és szeretet kell, csak az gyógyitja meg, ezek szerint te túlságosan függsz kivülről. De az embereknek boldogság és erő kell, ha csak szomorúság és félelem van mindenki utálni fog :((

De amint van, szeretni fognak. Ha te is szeretnéd magad és biznál (amihez persze tudás kell) akkor meg jönne a jó hangulat, szép lennél és mások is megerösitenének, és megtudnád az erőt is, meg hogy milyen az amikor ellenségeid félnek tőled. Pszichológus segit ezt megközeliteni.

2014. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Acélszív: köszönöm a válasz!


A probléma szerelmi eredetű, a lényeg hogy 2 éve szerelmes vagyok egy lányba, egy helyben álltunk, és én nem tettem meg azt a lépést am kellett volna. Most ő összejött egy másik fiúval, és én erre elmondtam neki mindent, amit már rég el kellett volna. Ekkor ő az mondta, hogy de ha ezt hamarabb mondom, akkor minden más lett volna, egyébként meg nem tudta mit szeretnék. Ezt én rontottam el...ez őröl folyamatosan..Tudom hogy tovább kell lépni, tudom hogy vannak emberek akiknek ennél sokkal súlyosabbb problémáik is vannak...de ez akkor is borzasztó nehéz :\

2014. máj. 29. 10:14
 15/17 anonim ***** válasza:

Majd szép lassan elmúlik, próbálj nyitni a világ felé és hagyd azt a csajt akkor :D

Ha nem megy, akkor is keress pszichológust.

2014. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is igy vesztettem el a szerelmem, összejöttünk de elbasztam mert csak 15 voltam és elötte meghalt a faterom is, utána másik suli.. de ilyet semmi nem okozott nekem, de a csajra sürün gondoltam 1-2 évig, utána teljesen elmúlt a szerelem érzés pedig késöbb láttam is azt a csajt
2014. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2014. máj. 29. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!