Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez? Mi a fene van...

Mitől van ez? Mi a fene van velem?

Figyelt kérdés
Mostanában kb 2 hete éjszaka egyáltalán nem tudok elaludni..nagyon fáradt vagyok és álmos de akkor se megy..ha meg esetleg elalszok 1-2 óra múlva felkelek, utánna egész nap fáj a fejem és a szemem és napközben is fáradt vagyok de nem megy az alvás, az altató se segített..vagy nem aludtam el vagy felkeltem 2óra múlva.:S Most is olyan kába vagyok érzem hogy már kezd fájni a fejem és eszméletlen fáradt vagyok de nem megy a visszaalvás..
2009. dec. 31. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy depressziós? Vannak súlyos gondjaid? Ez okozhatja az álmatlanságot! Esetleg igyál valami gyógyteát, vagy vegyél be altatót, vagy menj el a háziorvosodhoz! Ja és szedjél sok vitamint!
2009. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen nyugodt az életem , semmi depresszió, sem súlyos gondok. Boldog párkapcsolat, jó munka, minden rendben ! :)
2009. dec. 31. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:
depresszios vagy,eznem feltetlenul boldogtalansagtol van,hanem teli depresszio,lecsoken a szerotonin szint az agyadban,es ezek a tunetei!!!nekem is ez volt az elso jel,fel evig utana egyre sulyosbodott vegul mar idegronccsa valtam....21/L
2009. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben az altató a megoldás. Lehetséges (már amikor beveszed,akkor azért nem tudsz aludni,rám ilyen hatással van orvosilag igazol) Én most még csak tanulok orvosnak..A te esetedben nyilván ez van^^

A "Depresszió",ez csak abban az esetben lehetne ha valami más tünet is jelentkezne(rossz közérzet;Állandó könnyezés okok nélkül STB) Én azt javaslom látogasd meg a háziorvosod! Ő felírhat valami olyan altatót ami valóban használ! Vagy pedig elküld olyan emberkehez akik ezzel foglalkoznak! ezt mondta az "orvos".

Most pedig egy sima hétköznapi ember: Ha nem megy az elalvás ne erőltesd. Figyeld meg amikor tényleg olyan síkon leszel akkor eltudsz majd aludni ,csinálj egy sziesztát.1-2 Napig nem alszol (fáraszd le magad teljesen)

És hidd el menni fog az alvás:)

2009. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valszeg már félsz a lefekvéstől is, egyfolytában az jár a fejedben, hogy ma már megint nem fogok tudni aludni, próbáld meg teljesen kikapcsolni az agyad és nem gondolni rá, persze ez most már elég nehéz lehet.

Bár ez nem az a rovat, de egy jó menet a pároddal, hátha eléggé lefáraszt.

2009. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Frontérzékeny lettél!!!!Persze csak átmenetileg.
2010. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!