Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene van velem? Bővebben...

Mi a fene van velem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár napja rosszulléteim vannak, igaz előtte is voltak, de most sokkal durvábbak. Pánikroham féle tünetek, légszomj, nem kapok levegőt érzés, szédelgés, kiver néha a víz, teljesen céltalannak érzem az életem kb 2 napja, nincs kedvem semmihez, nem bírok semmit csinálni, és komolyan olyan érzések fognak el h meg fogok halni!! 24 órából 24et ez jár a fejembe. Szombaton jött meg a menstruációm, vasárnaptól vannak ezek a rosszullétek. Vasárnap mindkét kezem lezsibbadt(régen is volt ilyen..pár éve), enyhe nyugtató mulasztotta el a panaszokat. Hasam nem fáj, fejem néha picit, lelkileg érzek nagyobb fájdalmat, lehet a menstruációtól? Vagy mi ez?? Eddig is voltak kisebb pánikrohamaim, de nem volt közbe világvége hangulatom, most meg folyton az van. Olyan mintha be lenne tokosodva az egész agyam.



23L


2010. júl. 20. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A szíved vagy a vérnyomásod rendetlenkedhet!Vizsgáltasd ki magad!!!
2010. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

vérnyomásom rendben, egy kis szívritmuszavarom van.

Inkább ez a világvége hangulat ami megbélyegzi mostanába a napjaimat.

Tegnap az utcán nagyon nagy rosszullét jött rám, nem kaptam levegőt, azt hittel elájulok... Folyamatos feszültségben élek, semmi célom, tegnap mikor rosszul lettem, találkoztam közbe egy ismerősömmel, vele beszélgettem, elterelte a gondolatimat, és elmúltak a panaszok. Most meg megint jön ez a fáradékonyság, meg "halálfélelem"... semmi kedvem semmihez, rendesen mintha meg akarnék halni, olyan hangulatom van 2 napja :S

2010. júl. 20. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel is elmehetsz dokihoz!Nehogy benned ragadjon a depresszió !

Ok nélkül nem lehet ilyen hangulatod!Ami okozhatja szüntesd meg ,vess véget neki,ha tudsz!

Minden jót kívánok neked,"javulj" meg,nehogy már nyáron legyen túlvilági hangulatod,azt hagyd télre!

:D

2010. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Unokatesóm pont ugyanez! Pánikbetegség első lépcsőfoka, azonnal orvoshoz kell fordulni
2010. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!