Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy kezdjem az életmódváltást?

Danger1985 kérdése:

Hogy kezdjem az életmódváltást?

Figyelt kérdés
Valamiért mindig olyan akartam lenni,mint a sportmagazinok címlapján feszítő figurák.Ennek ellenére 184cm-hez 70kg társul...igyekszem helyesen táplálkozni,rendszeresen edzek,de fizikai változás nem tapasztalható.Azt hozzáteszem,hogy dohányzom sajnos,illetve inni is szoktam alkalmanként...Sokszor nehezen veszem rá magama mozgásra,viszont vannak időszakok,mikor megszállottan edzek,étrendet követek,jobban is érzem magam olyankor,de nem történik változás a testemen.Nagyon szeretnék kicsit sportosabb külsőt(kb még plusz 10kg),de kezdek véglek letenni róla...27 éves férfi vagyok

2014. máj. 31. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrend kell és súlyzós edzés. olvasd el ezt a kis könyvet:


[link]


ha még kérdésed van szívesen segítek.

2014. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem kel ide tömegnövelö csak felpumpàl rendes izmod nem lesz töle, inkàbb olvasd el a fegyencedzès c. Könyvet ès probàlkozz azzal.
2014. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!