Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem a fogyókúrát...

Hogy kezdjem a fogyókúrát (életmódváltást) 16 évesen?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves vagyok, túlsúlyos, azt tervezem, hogy szeptembertől életmódot váltok. Úgy terveztem, hogy minden nap megcsinálom a 30 perces Norbi Ducitorna egyik részét, vagy szobabiciklizem. És a kenyérféléket is el szeretném hagyni de nem tudom akkor mit vihetnék suliba a szendvics helyett? Valamint az édességet is el szeretném hagyni... Szeretnék megszabadulni több mint 30 kilótól, fokozatosan...Hogy kezdjem? Ebédre anyukám miket főzhetne? Mert szüleim is fogyózni fognak szeptembertől... Tudna valaki segíteni nekem?
2010. aug. 17. 23:41
 1/7 A kérdező kommentje:
nem unod még?
2010. aug. 18. 00:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Kalóriatáblázat,szénhidrát csökkentés,3 óránként evés,elegendő fehérje bevitel,mozgás.Napi 1500-1700kcal.
2010. aug. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

én azt mondom nyugottan vihetsz suliba egy szendvicset (csak ezeket a kenyérféléket inkább a délelőtt folyamán érdemes fogyasztani) ebédre edd meg "anyu főztyét) és este 6 után ne egyél semmit mellette sportolj valamit.

nem kell a szeptembert megvárni kezd el ma vagy hlonap minél előbb annál jobb még van egy kicsi a nyárból ilyenkor van a legtöbb időd magadra használd ki az alkalmat aztán már suli ideje alatt úgy sem tudsz annyit foglalkozni ezzel.

én is nyáron próbáltam minél tőbbet lefogyni...és remélem nem fog visszajönni ha továbra is így étkezem és nem zabálom tele magam és megpróbálok minél többet sportolni ha időm engedi

2010. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben köszi :D
2010. aug. 18. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el, szerintem egész jókat ír. : )

2010. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. aug. 20. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ezt elolvasod, már nem lesz kérdésed:

[link]

2010. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!