Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet hogy apu nem tud...

Mitől lehet hogy apu nem tud pár napja lábra állni és tegnap óta be is vizel?

Figyelt kérdés
4napja nem tud apu lábra állni, zsibbad a combja is, kihívtuk az ügyeletet, valami injekciót adtak neki, ez vasárnap volt, de azóta se tud menni, wcre is ki kellett vinni, de tegnap óta be is vizel, azt mondja nem érzi hogy kell neki. Most kihívja anyu az ügyeletet, de azért kíváncsi vagyok a ti, esetleg ebben tapasztaltak véleményére is. Apu kb. 5 éve syncumáros beteg, vérhígítókat szed, gyomorgyógyszert, memória gyógyszert, meg panangint ilyesmit. Az igaz hogy kb. 1 hete megint el kezdett inni, nem durván, hanem 1-2 pohár vörös és fehér bort. Ezeknek lehet köze hozzá? Mi baja lehet?

2014. jún. 3. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alkohol semmire nincs jó hatással. Ha nem érzi hogy pisilni kell,sztem már ott is zsibbad szegény. Én nem ügyeletet hivnék hanem mentőt,vigyék be a kórházba és vizsgálják ki rendesen!
2014. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
bevitték tegnap mentővel, idegosztályon bent kell maradnia pár napot. :(
2014. jún. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!