Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » SOS! Járt már valaki így?...

SOS! Járt már valaki így? Reggel óta sántít a kislányom, vagyis most már inkább mászik, nem akar lábra állni sem. Tegnap este még semmi baja nem volt.21 hónapos

Figyelt kérdés
Reggel még sétálgatott kicsit, de sántított. Azóta viszont inkább mászva (sírva) jött utánam, nem állt lábra. A bal térdét fájlalja. Ilyenkor mi lehet? Van pár kék folt azon a környéken neki, de ezek már több naposak, szóval azt sem tudom, hogy tegnap este szerezett valamit oda, látványos esése nem volt tegnap, amit fájlalt volna, egész este rohangált, mert vendégeink voltak, és az mindig felpörgeti. Szóval tanácstalan vagyok, csak délután 3-tól rendel a dokink. Elmúlhat ha pihenteti, vagy meg kéne röntgeneztetni? Egyébként jó kedvű..

2014. jan. 8. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
A kisebbik fiammal volt többször is ilyen. Egyszer az utcán esett össze, nem birt lábraállni igy bevittem a gyerekorvoshoz azonnal. Semmi baja e volt, nőnek a csontjai és van hogy fájdalommal jár.
2014. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Doki.
2014. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen, barátnőm kisfia volt így

torokgyulladás és láz, ráment az izületeire

de két hét alatt rendbe jött, persze nem kevés antibiotikummal

2014. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Feltétlen vidd el orvoshoz!
2014. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a barátnőm kisfiának volt ilyen,neki is ráment a vírus az izületére mint a 3-as válaszoló manójának.1,5 hétig egyáltalán nem állhatott rá
2014. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el orvoshoz! Nemrég a kislányommal kórházban kellett feküdnünk, és volt ott egy, a Tiedhez hasonló korú kisfiú, akinek ugyanígy kezdődött egy nagyon csúnya betegsége. Én a helyedben nem is a háziorvoshoz vinném, hanem sebészetre.
2014. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is volt hasonló problémája. Neki is egy megfázás szövődménye volt. Izületi gyulladása lett tőle. 1 hét pihentetés + gyógyszer után elmúlt. Mindenképpen vidd el dokihoz!
2014. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából a kérdés kiírása után mentünk is egyből a dokihoz, vagyis a Heim Pálba, mert a gyerekorvos gondoltam, hogy úgysem tud semmi érdemlegeset mondani. Valószínűleg nálunk is egy vírusos megfázás szövődménye, ráment az ízületekre, mert kb egy hete gyógyult meg. Megultrahangozták, ott minden rendben volt, vettek vért, azzal sincs nagyon probléma, egy pici gyulladást látnak csak, úgyhogy Cataflam cseppet kapott és pihenés...

Hát elég sz*rul indult ez a nap :(

Remélem pár nap múlva minden a régi lesz...

2014. jan. 8. 15:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én Kisfiam is többször volt igy. Miota kivették az orrmandulajat nem fordult elő. Jobbulást Nektek!
2014. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Jobban van picit, hála a cataflannak sétálgat is már, csak reggel mászott kicsit, amíg nem hatott az első adag. Úgyhogy reméljük pár nap után minden visszatér a régi kerékvágásba...

2014. jan. 9. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!