Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? A baratomtol...

Mit tegyek? A baratomtol nagyon elkeptam valamit, majd meghalok 5napja:- ( Kerlek irjatok, mit kell tennem?

Figyelt kérdés
parom beteg volt 4 napig(laz nelkul), torokfajas,natha,gyengeseg,izomfajdalom,viszketo orrnyalkahartya,hanyinger,es levertseg ezek a tuneteim:-( 5napja ez megy ,de ma mar rosszabb mint elotte,segitsetek mit tegyek?hetfotol dolgoznom kell 21/L
2010. jan. 2. 12:13
 1/2 Evelynn válasza:
100%

nekem is ez volt plusz remegtem is, meg vacogtam... nagyon szar én is aszittem meghalok...

Én szószerint végigaludtam az egész napot, aztán a következő nap már jól voltam.

Hát ha pihenéssel nem javul, akk orvos, és az ad vmi gyógyszert. De mindenképpen ki kéne pihenned sztem...

Még hétfőre rendbe jöhetsz. Sztem már a vége fele vagy. vitamin + pihenés :)))))

Jobbulást!!!!

2010. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi szepen,remelem elmulik, mert naprol napra rosszabb,tegnap alig fujtam az orrom ma meg mar reggel ota folyik meg viszket:-(piros is lett mar
2010. jan. 2. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!