Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a barátomtól érzelmileg függetlenné válni, amilyen ő is?

Figyelt kérdés

lépten nyomon tetszik neki más csaj, jókat beszélget, enyhe flörtnek is betudható sokszor, viszont engem meg annyira nem érdekel senki a páromon kívül, hogy ha tetszenék valakinek észre sem veszem.

és mivel ilyen vagyok most ezért hajlamos vagyok féltékenykedni, ahelyett, hogy örülnék mások társaságának, vagy hasonló.

hogy legyek én is olyan felszabadult, mint a barátom?


2011. okt. 31. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes kérdés...
2011. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az összes ötletem annyi eddig, hogy rákényszerítem magam a pasizásra, hogy nyíljak a normális felé.
2011. okt. 31. 09:30
 3/12 anonim ***** válasza:

azt mindenképp becsülendőnek tartom, hogy nem vagy féltékeny! e szerint téged szeret, de szeret flörtölni (hűséget fogadtunk, nem vakságot) ha vagy ennyire empatikus, akkor jól fogtok tudni együtt élni. ha viszont ez átcsap "ha már kikezdtem vele, nem hagyom veszendőbe" a részéről. akkor vagy a nyitott kapcsolat felé kell tovább lépnetek, vagy ott fogsz őrlődni, hogy "jajj most nem szeret, nem vagyok elég jó neki,mi lehet a baj velem?!?!" pedig csak mert ennyire megengedő voltál, feszegette a határokat, és túlságosan is sikerült neki...

persze az is lehet, hogy a kapcsolatotok szexkapcsolatnak indult, és te most már mást is érzel iránta. ebben az esetben sajnos azt kell mondanom: magadra vess... az elején tisztáztátok a szabályokat. érzelem nincs, flört, más kapcsolat lehet. ő nem érez irántad mást, mint hogy megbízható, nagyon jó szex vagy., míg te már szerelmes lettél. talán neked az első kapcsolatod is...

melyik változat az igaz? vagy van valami harmadik??

2011. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

komoly kapcsolatban vagyunk - 2 éve - így is indult

a "könnyű" része szóba sem jöhet a barátom nagyon féltékeny típus, ugyanakkor ő maga meg elég nyitott jellem


és mindig törekszik arra, hogy betartsa a határokat, csak már elegem van, hogy mindig a határ szélén van - soha nem fárad el - fáradtan, betegen, minden helyzetben kihasználja, hogy felhívja magára más csaj figyelmét

pl a strandon legutóbb a medencében volt egy csaj szemben észre sem vette a barátomat, erre a barátom kihúzta magát, feszítgetett, hangosabban beszélt - nem tud nyugodtan ülni egyszer sem mellettem :(

2011. nov. 1. 09:23
 5/12 A kérdező kommentje:
* könnyű kapcs. alatt a nyitott kapcs-ra utaltam volna.
2011. nov. 1. 09:24
 6/12 anonim ***** válasza:

már a kapcsolatotok elején is ilyen volt?

mert ha igen. akkor nem értem, hogy miért vagy még mindig vele? viszont, ha közben változott, akkor vagy kezdettől nem úgy érzett irántad, vagy azóta másként tekint rád. te a tulajdona vagy, ő a "szultán", és ha úgy látja jónak akkor háremet tart....


egyébként mi a határ? nem tudom, hogy milyen lépésekben jutott el a mostani helyzetig, de lehet, hogy hamarosan a határ a csillagos ég lesz...

2011. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

mindig is ilyen volt, a kapcsolat kezdete óta, semmit nem változik, mert valószínűsítem ő ilyen jellem. (azt hittem én is ahogy telik az idő leszokik erről, de abszolut semmi nem változott.)

a határok, hogy csak jókat beszélget, kedveskedik minden nőnek, de amúgy nem tart velük semmilyen kapcsolatot csak és kizárólag adott helyzetben játsza az alfahím szerepét - akkor és ott - szóval ez a határ.

csak ezeket a helyzeteket ő maga provokálja ki, azzal, hogy pl sokáig bámul egy nőt - míg az észre nem veszi, meg hasonlók

de ugyanúgy ronda, vagy idős nőkkel is ilyen - tehát ezzel nem célja van, hanem csak ő ilyen és nincs nő, aki ne értené félre.

2011. nov. 1. 14:50
 8/12 anonim ***** válasza:

lehet esetleg azt mondani rá csupán, hogy: gáláns?

szeret beszélgetni lányokkal /csak lányokkal?/

2011. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem mindenkivel szeret beszélgetni

igen, lehet hogy csak gáláns


az egyetlen bökkenő, hogy minden csaj félreérti és elkezd nyomulni :(

az alábbit is én írtam ki - abban sincs megoldás.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. nov. 1. 15:04
 10/12 A kérdező kommentje:

első mondatomban, a nem után vessző van

nem, ő mindenkivel szeret beszélgetni

2011. nov. 1. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!